Wypadek na ulicy Zatorskiej | fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim

Zacznijmy od zdarzenia, które miało miejsce w sobotę. Doszło do niego na oświęcimskiej obwodnicy. Około godz. 16:10 ulicą Zatorską poruszała się 30-letnia mieszkanka Oświęcimia zasiadająca za samochodem marki Ford. Na łuku drogi kobieta straciła panowanie nad kierownicą, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas. Niestety duże natężenie ruchu na tym odcinku sprawiło, że z naprzeciwka z dużą prędkością nadjeżdżała inna oświęcimianka prowadząca pojazd marki Nissan. Doszło do zderzenia, w wyniku którego ranna została 55-letnia pasażerka Nissana. Ratownicy medyczni zadecydowali o umieszczeniu jej w oświęcimskim szpitalu. Przez długi czas ruch drogowy na tym odcinku był utrudniony, a policjanci kierowali objazdami.

fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim

Dzień wcześniej, w piątek, odnotowano dwa wypadki drogowe. Pierwszy z nich miał miejsce o godz. 18:20 w Polance Wielkiej. Do zdarzenia doszło w pobliżu ulicy Długiej 22. 70-letnia mieszkanka próbowała przejść w tym miejscu na drugą stronę drogi, jednak została potrącona przez samochód marki Fiat SC. W tej chwili kobieta przebywa w szpitalu na leczeniu.

fot. KPP Oświęcim
fot. KPP Oświęcim

Około godziny później, bo o 19:20, do podobnej sytuacji doszło w Chełmku. Tym razem potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej 22. Poszkodowanym okazał się 14-letni chłopak, w którego wjechał pojazd marki Renault. W tym przypadku poszkodowany również musiał trafić do szpitala.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here