biznes-wlasna-firma

Zatorska Agencja Rozwoju sp. z o. o. od stycznia rozpoczyna kolejny bezpłatny cykl szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, realizowany w ramach Projektu KIK/14 pn.: „Dolina Karpia – szansa na przyszłość…”

Cykl rozpoczną szkolenia o następującej tematyce:

  • 20.01.2015 r., godz. 10:00 – 14:00: Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania na zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej
  • 27.01.2015 r., godz. 10:00 – 14:00: Przygotowanie do założenia i prowadzenia firmy

Kolejne tematy planowanych szkoleń:

  • Biznesplan i analiza wykonalności projektu
  • Księgowo – prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej (część I oraz część II)
  • Marketing, reklama i promocja firmy

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby zameldowane na terenie Gmin biorących udział w Projekcie (Zator, Brzeźnica, Przeciszów, Osiek, Polanka Wielka ). W szczególności zachęcamy do udziału w szkoleniach osoby zainteresowane otrzymaniem dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Projektu KIK/14 pn.: „Dolina Karpia – szansa na przyszłość…” oraz osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości i zwiększyć swoje kwalifikacje.

Zapisy na szkolenia odbywają się przez stronę internetową: www.caz.zator.pl (Zakładka: „Szkolenia”/”Zapisz się na szkolenie”). Więcej informacji na temat szkoleń oraz dotacji można uzyskać pod numerem telefonu: 33 841-22-15 wew. 43, e-mail: zar@zator.pl).

Zatorska Agencja Rozwoju

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here