9.1 C
Zator
sobota, 2 marca 2024
- REKLAMA -

13 październik Dzień Ratownika Medycznego

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Dzisiaj obchodzimy Dzień Ratownika Medycznego. Bardzo wiele osób zawdzięcza im życie.

Ratownicy medyczni, to osoby, które pędzą na sygnale, by ratować czyjeś zdrowe lub życie, narażając swoje. Dzień Ratownictwa Medycznego to świetna okazja, by poświęcić chwilę uwagi dla ich pracy. Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jaka ciąży na ratownikach odpowiedzialność i jak bardzo muszą być odporni na stresujące sytuacje. Tymczasem to właśnie oni najczęściej jako pierwsi, pojawiają się na miejscach wypadków i udzielają pierwszej pomocy poszkodowanym.

Sytuacja pandemiczna postawiła przed zespołami RM nowe zadania. W obecnych czasach wymaga się jeszcze więcej od ratowników. Narażają oni własne zdrowie i życie, na pierwszej linii frontu poszukują pomocy dla pacjentów, spędzając nieraz długie godziny czekając na przyjęcie chorego do szpitala. Można powiedzieć, że są oni bohaterami dzisiejszych czasów.

Warto to tym pamiętać i podziękować dzisiaj wszystkim ratownikom medycznym za trud wkładany w ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. My również składamy im podziękowania oraz dołączamy się do najserdeczniejszych życzeń.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
9.1 ° C
11.5 °
8 °
84 %
1.8kmh
98 %
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
16 °
wt.
9 °
śr.
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -