9.6 C
Zator
poniedziałek, 26 października 2020
- REKLAMA -

Ogólnopolski konkurs z nagrodami „Mistrz Wypracowań”

Musisz przeczytać

#ZATOR Poważny wypadek. Lądował śmigłowiec

18 października 2020 po godzinie 20.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze na ulicy Grabskiego. Jak wstępnie ustalili...

#ZATOR Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort&Marine

Odbądź kwarantannę w komfortowych warunkach. Z powodu panującej pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddajemy nasz obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny. W komfortowych...

#ZATOR Dolina Karpia. Nabór wniosków 12/2020

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia działająca na terenie gmin: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator informuje o możliwości składania wniosków o...

#ZATOR Kolejne podmioty ze znakiem promocyjnym Dolina Karpia wybrane

Dnia 20 października odbyło się posiedzenie Kapituły przyznawania Znaku Promocyjnego Dolina Karpia. Celem spotkania była ocena wniosków o przyznanie znaku producentom/usługodawcom takim jak: ...
- REKLAMA -

Serwis dyktanda.pl organizuje pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań “Mistrz Wypracowań”

Każdy ma możliwość spróbować swoich sił – począwszy od uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej, poprzez uczniów szkół średnich, aż po osoby dorosłe.

Rywalizacja opiera się o pisanie tekstów na zadane przez organizatorów tematy, poruszające zagadnienia związane ze szkolnymi lekturami, gramatyką czy ortografią języka polskiego. Konkurs ma nazwę “Mistrz Wypracowań”, ale miłośnicy polonistyki mają możliwość pisać także niedługie formy pisemne. Warto jednak postarać się i nie unikać stworzenia np. recenzji bądź szczegółowego streszczenia dobrze zapamiętanej ze szkoły książki, ponieważ dłuższe wypracowanie pozwala zdobyć więcej punktów i szybciej osiągnąć pierwsze miejsce w rankingu!

A jest o co się starać! Portal dyktanda.pl przygotował niezwykle wartościowe nagrody! Do zdobycia są m.in. konsole do gier, tablety Samsung i gimbale. Oprócz nagród rzeczowych można wygrać też ważny przez 3 miesiące dostęp do platformy z e-bookami i audiobookami Legimi.pl.

Aby każdy uczestnik miał jednakowe szanse, rywalizacja toczy się w 5 kategoriach: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkół średnich oraz kategoria “wszyscy”, do której zapraszamy wszystkich dorosłych, a szczególnie nauczycieli.

Co warto podkreślić, żaden uczestnik nie odejdzie z kwitkiem. Zdobycie już nawet jednego punktu będzie nagrodzone darmowym miesięcznym dostępem próbnym do platformy Legimi.pl!

Uczestnicy mają dostępną listę kilku tysięcy tematów. Mają możliwość napisać m.in. charakterystykę bohaterów, recenzję książki, streszczenie.

Za każdy przesłany tekst uczestnicy otrzymują określoną liczbę zdobytych punktów. Oceniana jest objętość tekstu, występowanie błędów, samodzielne pisanie wypracowania, a również to, czy autor wyczerpał temat.

Konkurs już się rozpoczął, data jego zakończenia wyznaczona jest na 22 listopada 2020 r. Serwis www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, odczuwają z pisania przyjemność, aby skorzystali ze swojego talentu oraz pochwalili się dobrą znajomością języka polskiego. Ogólnopolski konkurs “Mistrz Wypracowań” to także fantastyczna okazja do przypomnienia sobie treści znanych ze szkoły książek oraz innych zagadnień polonistycznych. 

Udział w konkursie “Mistrz Wypracowań” jest bezpłatny. Zachęcamy wszystkich do wspólnej rywalizacji! Cenne nagrody oraz zaszczytny tytuł “Mistrza Wypracowań” już na Ciebie czekają! 

Więcej informacji dotyczących zabawy znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
mgła
9.6 ° C
10.6 °
8.3 °
93 %
1kmh
90 %
pon
18 °
wt
17 °
śr
16 °
czw
15 °
pt
9 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -