9.6 C
Zator
poniedziałek, 26 października 2020
- REKLAMA -

#ZATOR Dzień Edukacji Narodowej w Gminie

Musisz przeczytać

#ZATOR Poważny wypadek. Lądował śmigłowiec

18 października 2020 po godzinie 20.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Zatorze na ulicy Grabskiego. Jak wstępnie ustalili...

#ZATOR Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort&Marine

Odbądź kwarantannę w komfortowych warunkach. Z powodu panującej pandemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddajemy nasz obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny. W komfortowych...

#ZATOR Dolina Karpia. Nabór wniosków 12/2020

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia działająca na terenie gmin: Brzeźnica, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Spytkowice, Tomice, Zator informuje o możliwości składania wniosków o...

#ZATOR Kolejne podmioty ze znakiem promocyjnym Dolina Karpia wybrane

Dnia 20 października odbyło się posiedzenie Kapituły przyznawania Znaku Promocyjnego Dolina Karpia. Celem spotkania była ocena wniosków o przyznanie znaku producentom/usługodawcom takim jak: ...
- REKLAMA -

9.10.2020 podczas gminnych obchodów Święta Edukacji Narodowej, Burmistrz Zatora wręczył na ręce dyrektorów szkół stypendia dla najzdolniejszych uczniów Gminy Zator, za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia. 

W 2020 roku z budżetu Gminy Zator przyznano łącznie 28 stypendiów z czego 23 za wyniki w nauce oraz 5 za wybitne osiągnięcia. 

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

Podczas uroczystej konferencji Burmistrz wręczył także nagrody dyrektorom i nauczycielom, odznaczającym się efektywną pracą dydaktyczną i wychowawczą. Wyróżnienia są dowodem zaangażowania w przekazywaniu wiedzy, owocnego kształtowania postaw dzieci i młodzieży oraz aktywności w pracy zawodowej.

Na zakończenie z okazji Święta Edukacji Narodowej Burmistrz Zatora złożył wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pedagogom, oraz emerytowanym nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia:

W imieniu własnym oraz samorządu Gminy Zator z okazji Święta Edukacji Narodowej składam wszystkim Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Serdecznie dziękuję Wam za kolejny rok wytężonej pracy w przekazywaniu wiedzy, za serce w nią wkładane, za opiekę oraz wysiłek ponoszony na rzecz prawidłowego wychowywania naszych najmłodszych mieszkańców.

Niech każdy dzień pracy będzie urzeczywistnieniem wspaniałych pomysłów.

Przyjmijcie serdeczne życzenia dalszych sukcesów edukacyjnych i pedagogicznych, samych ciepłych słów oraz dobrej pamięci od uczniów i wychowanków, wytrwałości i powodzenia w dążeniu do obranych celów.

Życzę Państwu samych radosnych dni, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
mgła
9.6 ° C
10.6 °
8.3 °
93 %
1kmh
90 %
pon
18 °
wt
17 °
śr
16 °
czw
15 °
pt
9 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -