13 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

#ZATOR Dzień Edukacji Narodowej w Gminie

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

9.10.2020 podczas gminnych obchodów Święta Edukacji Narodowej, Burmistrz Zatora wręczył na ręce dyrektorów szkół stypendia dla najzdolniejszych uczniów Gminy Zator, za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia. 

W 2020 roku z budżetu Gminy Zator przyznano łącznie 28 stypendiów z czego 23 za wyniki w nauce oraz 5 za wybitne osiągnięcia. 

Wszystkim nagrodzonym składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

Podczas uroczystej konferencji Burmistrz wręczył także nagrody dyrektorom i nauczycielom, odznaczającym się efektywną pracą dydaktyczną i wychowawczą. Wyróżnienia są dowodem zaangażowania w przekazywaniu wiedzy, owocnego kształtowania postaw dzieci i młodzieży oraz aktywności w pracy zawodowej.

Na zakończenie z okazji Święta Edukacji Narodowej Burmistrz Zatora złożył wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pedagogom, oraz emerytowanym nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia:

W imieniu własnym oraz samorządu Gminy Zator z okazji Święta Edukacji Narodowej składam wszystkim Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia.

Serdecznie dziękuję Wam za kolejny rok wytężonej pracy w przekazywaniu wiedzy, za serce w nią wkładane, za opiekę oraz wysiłek ponoszony na rzecz prawidłowego wychowywania naszych najmłodszych mieszkańców.

Niech każdy dzień pracy będzie urzeczywistnieniem wspaniałych pomysłów.

Przyjmijcie serdeczne życzenia dalszych sukcesów edukacyjnych i pedagogicznych, samych ciepłych słów oraz dobrej pamięci od uczniów i wychowanków, wytrwałości i powodzenia w dążeniu do obranych celów.

Życzę Państwu samych radosnych dni, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1.4kmh
3 %
niedz.
22 °
pon.
21 °
wtorek
17 °
śr.
18 °
czw
14 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -