22.4 C
Zator
niedziela, 5 lipca 2020
- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator

Bezpłatne konsultacje dla kobiet z fizjoterapeutą w specjalności uroginekologicznej.

Musisz przeczytać

Już dziś otwarty jest nowy ośrodek wypoczynkowy w Zatorze

W malowniczej miejscowości Zator powstał nowoczesny ośrodek wypoczynkowy Forest Camp. Właściciele ośrodka dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić przyjezdnym gościom jak najlepszy wypoczynek. W tym...

Zbigniew Biernat został komisarzem Czernichowa

Zbigniew Biernat, były burmistrz Zatora oraz były poseł z okręgu chrzanowskiego został komisarzem w gminie Czernichów po śmierci wójta Szymona Łytka. W gminie nie...

#ZATOR Powalone drzewo, którego sprawcą był… Bóbr!

Dziś (1 lipca) w godzinach porannych druhowie z OSP Zator zostali zadysponowani do powalonego drzewa w Rudzach na ul. Dworskiej. Po dojeździe na miejsce...

Nowe numery telefonów do jednostek Policji

Od czwartku 2 lipca 2020 będą funkcjonować nowe numery telefonów do komend Policji na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy nowe numery telefonów do jednostek...
- REKLAMA -

17.02 od 9-12 odbędzie się dzień bezpłatnych konsultacji dla kobiet z fizjoterapeutą w specjalności uroginekologicznej.

Przy problemach z nietrzymaniem moczu, rozejściem mięsni brzucha, blizna po cesarce
Zapisy tel 694 847 587

Od listopada Centrum Progres znajdujące się przy ul. Unii Europejskiej 10 w Oświęcimiu, oferuje fizjoterapię kobiet w ciąży, po porodzie i z problemami natury kobiecej!

W ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe jak i terapie indywidualne. Wszystkie spotkania prowadzone są przez fizjoterapeutkę specjalizującą się w terapii ginekologiczno-położniczej oraz uroginekologicznej.

Wiele kobiet w okresie ciąży i po porodzie boryka się z takimi problemami jak bóle kręgosłupa, głowy, obrzęki kończyn, bóle w obrębie miednicy, rozejście mięśni prostych brzucha, blizna po cesarskim cięciu, nietrzymanie moczu, dyskomfort związany z nieprawidłowym ustawieniem kości guzicznej. Warto wiedzieć, że istnieją bezpieczne metody pracy z takimi dolegliwościami, nawet w okresie ciąży! Nie trzeba borykać  się z takimi problemami, warto skorzystać z terapii aby pozbyć się uciążliwych dolegliwości i cieszyć się okresem ciąży i macierzyństwem.

Oferujemy:

  • Zajęcia grupowe skierowane są do kobiet w ciąży, w okresie połogu, dla mam z dziećmi, a także dla wszystkich kobiet chcących poprawić funkcjonowanie mięśni dna miednicy (tzw. Mięśnie Kegla).
  • Zajęcia Aktywne 9 Miesięcy przygotowują panie do kolejnych etapów ciąży oraz do porodu, znaczna część zajęć poświęcana jest nauce oddechu, świadomego rozluźnienia i innych technik przydających się na sali porodowej.
  • Programy Atrakcyjna Mama i Aktywna Mama i Maluch przeznaczone są dla pań, które chcą w bezpieczny sposób wrócić do formy. Na zajęcia zapraszamy panie, które chcą poćwiczyć w gronie mam ale również te, które chcą ćwiczyć wspólnie ze swoimi dziećmi.
  • Na trening dna miednicy, dedykowany dla kobiet planujących ciążę, po porodzie i w okresie menopauzalnym zapraszamy na zajęcia PelviBalance.

Terapia indywidualna jest kierowana do kobiet w każdym wieku. Jeśli planujesz ciążę, jesteś w ciąży lub wciąż borykasz się ze skutkami okresu ciąży i porodu te spotkania są dla Ciebie. W trakcie sesji terapeuta przeprowadzi wywiad, diagnozę oraz terapię opierającą się na technikach manualnych oraz doborze odpowiednich ćwiczeń.

Uwaga! Od lutego rusza kolejna nowa grupa dla kobiet w ciąży! Zapraszamy do zapisów! Zadzwoń: 694 847 587! lub odwiedź nas na www.centrum-progres.pl lub na naszym funpage’u na facebooku.

Zapraszamy!

- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
22.4 ° C
24 °
21.1 °
64 %
3.1kmh
0 %
nie
21 °
pon
26 °
wt
19 °
śr
21 °
czw
24 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -