- Reklama - strony internetowe dla noclegów

17.02 od 9-12 odbędzie się dzień bezpłatnych konsultacji dla kobiet z fizjoterapeutą w specjalności uroginekologicznej.

Przy problemach z nietrzymaniem moczu, rozejściem mięsni brzucha, blizna po cesarce
Zapisy tel 694 847 587

Od listopada Centrum Progres znajdujące się przy ul. Unii Europejskiej 10 w Oświęcimiu, oferuje fizjoterapię kobiet w ciąży, po porodzie i z problemami natury kobiecej!

W ofercie znajdują się zarówno zajęcia grupowe jak i terapie indywidualne. Wszystkie spotkania prowadzone są przez fizjoterapeutkę specjalizującą się w terapii ginekologiczno-położniczej oraz uroginekologicznej.

Wiele kobiet w okresie ciąży i po porodzie boryka się z takimi problemami jak bóle kręgosłupa, głowy, obrzęki kończyn, bóle w obrębie miednicy, rozejście mięśni prostych brzucha, blizna po cesarskim cięciu, nietrzymanie moczu, dyskomfort związany z nieprawidłowym ustawieniem kości guzicznej. Warto wiedzieć, że istnieją bezpieczne metody pracy z takimi dolegliwościami, nawet w okresie ciąży! Nie trzeba borykać  się z takimi problemami, warto skorzystać z terapii aby pozbyć się uciążliwych dolegliwości i cieszyć się okresem ciąży i macierzyństwem.

Oferujemy:

  • Zajęcia grupowe skierowane są do kobiet w ciąży, w okresie połogu, dla mam z dziećmi, a także dla wszystkich kobiet chcących poprawić funkcjonowanie mięśni dna miednicy (tzw. Mięśnie Kegla).
  • Zajęcia Aktywne 9 Miesięcy przygotowują panie do kolejnych etapów ciąży oraz do porodu, znaczna część zajęć poświęcana jest nauce oddechu, świadomego rozluźnienia i innych technik przydających się na sali porodowej.
  • Programy Atrakcyjna Mama i Aktywna Mama i Maluch przeznaczone są dla pań, które chcą w bezpieczny sposób wrócić do formy. Na zajęcia zapraszamy panie, które chcą poćwiczyć w gronie mam ale również te, które chcą ćwiczyć wspólnie ze swoimi dziećmi.
  • Na trening dna miednicy, dedykowany dla kobiet planujących ciążę, po porodzie i w okresie menopauzalnym zapraszamy na zajęcia PelviBalance.

Terapia indywidualna jest kierowana do kobiet w każdym wieku. Jeśli planujesz ciążę, jesteś w ciąży lub wciąż borykasz się ze skutkami okresu ciąży i porodu te spotkania są dla Ciebie. W trakcie sesji terapeuta przeprowadzi wywiad, diagnozę oraz terapię opierającą się na technikach manualnych oraz doborze odpowiednich ćwiczeń.

Uwaga! Od lutego rusza kolejna nowa grupa dla kobiet w ciąży! Zapraszamy do zapisów! Zadzwoń: 694 847 587! lub odwiedź nas na www.centrum-progres.pl lub na naszym funpage’u na facebooku.

Zapraszamy!

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZawodniczka UKS SOKÓŁ Zator MISTRZYNIĄ POLSKI 2018 w Kolarstwie Przełajowym!
Następny artykułMacGyver z Oświęcimia. Taśma naprawcza mocowała drzwi toyoty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here