20 C
Zator
niedziela, 14 sierpnia 2022
- REKLAMA -

ZATOR Świetna zabawa podbija także nasze miasto, o co chodzi z tymi #kamyczkami? Szukajcie i Wy!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Do Zatora dotarły pierwsze #kamyczki. Szukajcie i Wy a może znajdziecie i dołączycie do wspólnej zabawy?

Wspaniała, kreatywna forma aktywności na zimowy (i nie tylko) czas dla małych i dużych. A w słoneczne dni, połączenie spaceru z roznoszeniem kolorowych, własnoręcznie pomalowanych kamyczków, jest dla dzieci wielka frajdą. Zabawa rozwija zdolności manualne i pobudza wyobraźnie. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. Nie dajcie się nudzie i przyłączcie się do zabawy.

Nasze kamyczki zatorskie, spotkał już ktoś?

O co chodzi z tymi kamykami?

Przede wszystkim o zabawę. Inicjatywa polega na malowaniu kamyczków, wedle naszego uznania. Do malowania używamy farb akrylowych, które są odporne na zjawiska atmosferyczne, lub markera i nałożenie bezbarwnej warstwy akrylu, dzięki czemu nasz kolorowy kamyk przetrwa naprawdę długo. Tak przygotowany kamyczek jest już prawie gotowy do swojej podróży. Ważnym jest żeby oznaczyć go kodem pocztowym miasta w którym powstał oraz logo Facebooka „F”.

Jeśli znaleźliście kamyczek dołączcie do grupy na FB: #kamyczki, zróbcie zdjęcie kamyczka, który znaleźliście. Następnie dodajcie na grupie post wraz ze zdjęciem swojego znaleziska. W poście należy również umieścić kod pocztowy z kamienia, który znaleźliście. To ułatwi autorowi odnalezienie swojego dzieła na stronie. I puśćcie go dalej, niech leci w świat.

A oto i piękny zatorski kamyczek dotarł aż nad Bałtyk.

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20 ° C
22.3 °
18.5 °
81 %
2.5kmh
99 %
niedz.
24 °
pon.
29 °
wt.
30 °
śr.
30 °
czw.
30 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -