24.7 C
Zator
sobota, 4 lipca 2020
- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator
strony www dla noclegów

Siatkarski wtorek ligi siatkówki dziewcząt i chłopców

Musisz przeczytać

Już dziś otwarty jest nowy ośrodek wypoczynkowy w Zatorze

W malowniczej miejscowości Zator powstał nowoczesny ośrodek wypoczynkowy Forest Camp. Właściciele ośrodka dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić przyjezdnym gościom jak najlepszy wypoczynek. W tym...

#ZATOR Powalone drzewo, którego sprawcą był… Bóbr!

Dziś (1 lipca) w godzinach porannych druhowie z OSP Zator zostali zadysponowani do powalonego drzewa w Rudzach na ul. Dworskiej. Po dojeździe na miejsce...

Zbigniew Biernat został komisarzem Czernichowa

Zbigniew Biernat, były burmistrz Zatora oraz były poseł z okręgu chrzanowskiego został komisarzem w gminie Czernichów po śmierci wójta Szymona Łytka. W gminie nie...

Nowe numery telefonów do jednostek Policji

Od czwartku 2 lipca 2020 będą funkcjonować nowe numery telefonów do komend Policji na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy nowe numery telefonów do jednostek...
- REKLAMA -

Areną zmagań IV turnieju MINI siatkówki dziewcząt i chłopców tym razem były Wadowice. Wtorkowe popołudnie, które chwilę wcześniej wypełnione było obowiązkami szkolnymi, nie stanowiło przeszkody, by resztę dnia spędzić właśnie z siatkówką. To były wspaniałe godziny gry, zabawy, sporych emocji, pięknych zwycięstw.

UKS SOKÓŁ Zator, w tym turnieju reprezentowały jedna ekipa dziewcząt oraz cztery zespoły chłopców. Z turnieju na turniej widać jak wszystkie drużyny, swoją motywacją i pracą, wykazują progres poziomu sportowego. Przez to, zajęcie wysokiego miejsca w turnieju, nie jest prostym zadaniem.

Ola, Angelika, Zuza oraz Julka z racji wysokiej pozycji w klasyfikacji generalnej, zostały przyporządkowane do niełatwej grupy, w której poradziły sobie bardzo dobrze i awansowały do kolejnej fazy z pierwszego miejsca. Układ kolejnych rozgrywek, przy dobrej postawie naszych zawodniczek, pozwolił na zajęcie 6 miejsca na 14 sklasyfikowanych drużyn dziewcząt i utrzymanie wysokiej, trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Na duże brawa zasluguje UKS SOKÓŁ Zator 2 chłopców, którzy pod wodzą Jolanty Kajtoch, kolejny raz bez przegranego meczu, wygrywają turniej chłopców . O tym, że każdy turniej to zupełnie inna rywalizacja, świadczy fakt, że ekipa UKS SOKOŁ Zator 1 będąca brązowymi medalistami poprzedniego turnieju tym razem musiała zadowolić się 7 miejscem. Tuz za nimi sklasyfikowały się kolejno drużyna UKS SOKÓŁ 4 oraz SOKÓŁ 3.

W turnieju udział wzięło ponad sto zawodniczek i zawodników.

Jak potoczy się kolejny, V już turniej rozgrywek ligi MINI siatkówki ? Jak tym razem ułoży się tabela ? Odpowiedź już 20 stycznia w hali ZSO Zator. ZAPRASZAMY od godz. 9:30.

Justyna Jurkiewicz

Fot. Sebastian Żabiński

ŹródłoSPORT ZATOR
- REKLAMA - Noclegi, restauracja Zator

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Witam……….
    Interesuje mnie kto trenuje drużyny siatkówki dziewcząt , bo po artykułach przez tyle lat mam wrażenie , że same prowadzą treningi. Kiedyś Zator nie istniał w tej dziedzinie – ktoś odwala kawał dobrej roboty anonimowo.
    Proszę podać dane faktycznej trenerki lub trenera!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
rozproszone chmury
24.7 ° C
27.2 °
21 °
60 %
2.6kmh
40 %
sob
24 °
nie
26 °
pon
26 °
wt
19 °
śr
21 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -