1.5 C
Zator
środa, 1 lutego 2023
- REKLAMA -

Siatkarski wtorek ligi siatkówki dziewcząt i chłopców

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Areną zmagań IV turnieju MINI siatkówki dziewcząt i chłopców tym razem były Wadowice. Wtorkowe popołudnie, które chwilę wcześniej wypełnione było obowiązkami szkolnymi, nie stanowiło przeszkody, by resztę dnia spędzić właśnie z siatkówką. To były wspaniałe godziny gry, zabawy, sporych emocji, pięknych zwycięstw.

UKS SOKÓŁ Zator, w tym turnieju reprezentowały jedna ekipa dziewcząt oraz cztery zespoły chłopców. Z turnieju na turniej widać jak wszystkie drużyny, swoją motywacją i pracą, wykazują progres poziomu sportowego. Przez to, zajęcie wysokiego miejsca w turnieju, nie jest prostym zadaniem.

Ola, Angelika, Zuza oraz Julka z racji wysokiej pozycji w klasyfikacji generalnej, zostały przyporządkowane do niełatwej grupy, w której poradziły sobie bardzo dobrze i awansowały do kolejnej fazy z pierwszego miejsca. Układ kolejnych rozgrywek, przy dobrej postawie naszych zawodniczek, pozwolił na zajęcie 6 miejsca na 14 sklasyfikowanych drużyn dziewcząt i utrzymanie wysokiej, trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej.

Na duże brawa zasluguje UKS SOKÓŁ Zator 2 chłopców, którzy pod wodzą Jolanty Kajtoch, kolejny raz bez przegranego meczu, wygrywają turniej chłopców . O tym, że każdy turniej to zupełnie inna rywalizacja, świadczy fakt, że ekipa UKS SOKOŁ Zator 1 będąca brązowymi medalistami poprzedniego turnieju tym razem musiała zadowolić się 7 miejscem. Tuz za nimi sklasyfikowały się kolejno drużyna UKS SOKÓŁ 4 oraz SOKÓŁ 3.

W turnieju udział wzięło ponad sto zawodniczek i zawodników.

Jak potoczy się kolejny, V już turniej rozgrywek ligi MINI siatkówki ? Jak tym razem ułoży się tabela ? Odpowiedź już 20 stycznia w hali ZSO Zator. ZAPRASZAMY od godz. 9:30.

Justyna Jurkiewicz

Fot. Sebastian Żabiński

ŹródłoSPORT ZATOR
- REKLAMA -

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Witam……….
    Interesuje mnie kto trenuje drużyny siatkówki dziewcząt , bo po artykułach przez tyle lat mam wrażenie , że same prowadzą treningi. Kiedyś Zator nie istniał w tej dziedzinie – ktoś odwala kawał dobrej roboty anonimowo.
    Proszę podać dane faktycznej trenerki lub trenera!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady śniegu
1.5 ° C
3.2 °
0.6 °
97 %
7.7kmh
100 %
czw.
2 °
pt.
3 °
sob.
1 °
niedz.
0 °
pon.
-3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
%d bloggers like this: