kęty halowe mistrzostwa powiatu oświęcimskiego
fot. UM Zator

W zeszłą niedzielę, 18 stycznia, w Kętach odbył się finał Halowych Mistrzostw Powiatu Oświęcimskiego piłki nożnej (kategoria wiekowa: junior młodszy). Wśród siedmiu drużyn uczestniczących w turnieju znaleźli się zawodnicy Zatorzanki, który w poprzednich rozgrywkach skutecznie gromili przeciwników.

Początek nie był najgorszy. Z Brzeziną Osiek zremisowaliśmy bowiem 1:1. Później było coraz lepiej, bowiem pokonaliśmy cztery kolejne drużyny: LKS Gorzów (2:0), Koronę Harmęże (3:2), LKS Bulowice (3:1) oraz Sołę Oświęcim (2:0).

Dobra gra sklasyfikowała piłkarzy z Zatora na wysokiej pozycji. Pozostało nam rozegrać decydujący mecz o mistrzostwo z Unią Oświęcim. Zaczęło się jak zwykle dobrze, młodzi zawodnicy szybko zdobyli prowadzenie nad oświęcimianami. Niestety później przyszła gorsza passa. Koniec końców mecz zakończył się wygraną 5:2 dla Unii.

Zatorzanka odeszła z finału z wysokim, drugim miejscu. To jednak Unia Oświęcim podejmie wyzwanie reprezentowania regionu na rozgrywkach Małopolski Zachodniej.

Zespół Punkty Bilans bramek
Unia Oświęcim 16 15-4
Zatorzanka Zator 13 13-9
Soła Oświęcim 9 8-6
Brzezina Osiek 8 12-11
LKS Gorzów 7 7-11
Korona Harmęże 4 4-12
LKS Bulowice 2 3-11
- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here