nowy-sezon-02
foto: Spot Zator

Nie zawiedli nasi najmłodsi kolarze, podczas inauguracji sezonu 2018. W Kętach, już po raz 26, odbył się wyścig kolarski, w którym tym razem, zawodnikom przyszło się zmagać nie tylko z przeciwnikami ale również z siarczystym mrozem. To właśnie mróz spowodował, iż na starcie pojawili się wyłącznie najlepsi i najwytrwalsi młodzi adepci kolarstwa.

Sokół Zator reprezentowała trójka zawodników z kategorii młodzik i młodziczka. Inez Durlak, po raz pierwszy startując w nowej dla siebie kategorii, zapewne dobrze będzie wspominać swój debiut w młodziczkach. Już od startu, sukcesywnie odjeżdżała swoim rywalkom, by zameldować się na mecie jako zwyciężczyni swojego wyścigu. Również Dawid Śliwiński znakomicie spisał się w swoim pierwszym wyścigu w nowej kategorii. Dzielnie walczył o najwyższe lokaty, by ostatecznie zająć 3 miejsce i podobnie jak Inez, rozpocząć sezon, od wizyty na podium. Tuż za Dawidem, dotarł drugi z naszych zawodników startujący w tej kategorii – Maksymilian Wiśniowski.

Grupa starszych kolarzy Sokoła, przygotowuje się do sezonu MTB, lecz nieuniknione, że zobaczymy niektórych z nich już w najbliższą sobotę, podczas Mistrzostw Małopolski w kolarstwie przełajowym, które odbędą się w Stroniu.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here