dariusz batek
Dariusz Batek, kolarz z Zatora Mistrzem Polski!
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim odbyły się w dniach 17 – 20 lipca w Środzie Wielkopolskiej i Żerkowie. Do okolic Poznania przybyli najlepsi kolarze z całego kraju, aby pokazać swoje umiejętności na wymagających trasach i powalczyć o tytuł Mistrza Polski.

Miasto Zator również miało swojego reprezentanta, którym jest Dariusz Batek. Na Mistrzostwach jechał w barwach Sante BSA Whistle i możemy czuć się z niego dumni, bowiem już pierwszego dnia udało mu się wywalczyć tytuł Mistrza Polski w sztafecie drużynowej. Jest to nie lada osiągnięcie, zważywszy na trudne warunki i śliską nawierzchnię.

Jeszcze przed rozpoczęciem wyścigu drużyna, w której skład wchodził mieszkaniec Zatora, uważana była za kandydata do medalu. Potwierdziło się to w niezwykle dynamicznej i ekscytującej 40-minutowej walce, w której to właśnie Dariusz Batek ostatecznie zadecydował o zwycięstwie jego drużyny.

Jeśli śledzicie kolarskie osiągnięcia lokalnych sportowców, to  pewnie wiecie, że nie był to pierwszy sukces zatorzanina. Tytuł Mistrza Polski udało mu się uzyskać już po raz jedenasty!

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć.

 

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here