11 C
Zator
poniedziałek, 26 lutego 2024
- REKLAMA -

Zgaga czy nadkwaśność?

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Zgaga czy nadkwaśność? Popularny test do zrobienia w domu.

Nadkwaśność czy niedokwaśność. Objawy są bardzo podobne. Pieczenie, uczucie ciężkości w żołądku, zaburzenia snu, odbijanie się, czasami zwracanie treści pokarmowej. UWAGA 90% NIEDOKWAŚNOŚCI DIAGNOZUJE SIĘ JAKO NADKWAŚNOŚĆ i zaleca oraz mocno reklamuje, środki zobojętniające soki żołądkowe. W żołądku aloes jest najważniejszy. Dzięki dobremu trawieniu mamy zdrowie. Życie jest formą białka. Ważne, aby jedzone białko dobrze strawić na aminokwasy dzięki kwasowi solnemu w żołądku o pH 2.

Gdyby taki kwas wylać na skórę, doszło by do oparzenia. Zbyt słaby kwas solny nie trawi białek. Duże cząsteczki przedostają się przez rozszczelnione jelito do krwioobiegu. Organizm traktuje to białko jako obce. Zapamiętuje wroga. Może się jednak okazać, że takie białko jest w stawach, mózgu, skórze i dochodzi do niszczenia tego białka. Elementem zapalnym może być grypa, stres jak rozwód, śmierć bliskiej osoby. Mamy do czynienia z autoagresją, chorobą autoimmunologiczną jak RZS, Hashimoto, zespół Crohna, Alzheimer, Choroba Parkinsona.

Warto zrobić prosty test na zakwaszenie żołądka.

Rano po obudzeniu się wypij ¾ szklanki ciepłej wody z 1 łyżeczką sody oczyszczonej. Kwas wchodzi w reakcję z sodą i wytwarza się dwutlenek węgla. Powstaje gaz ulatniający się do góry i odbija się nam.

Jeśli beknie nam się od razu, mamy zakwaszony organizm.
Do 40 sekund lekko nadkwaśność.
40 do 90 sek to norma.
90 sek do 3 minut to niedokwaśność.
Powyżej 4 minut tendencja do choroby autoimminilogicznej.

Skutecznym sposobem na regulację pracy żołądka jest picie miąższu aloesowego, czystego, bez skórki, ceryfikowanego z firmy Forever Living Products.

Dostępny Studio BIO-REH ul. Garbarska 1, Oświęcim

Kontakt:

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11 ° C
12.6 °
10.6 °
82 %
2.3kmh
100 %
pon.
11 °
wt.
16 °
śr.
12 °
czw.
15 °
pt.
15 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -