9.1 C
Zator
sobota, 2 marca 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Lekcje gry i śpiewu w Agencji Artystycznej All-music

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Czy muzyka może pomóc?

Jak ukazują badania naukowe, wszelkie działania muzyczne pozytywnie oddziałują na mózg dzieci i dorosłych. Naukowcy twierdzą, że jest związek między muzyką a funkcjami poznawczymi, który jest widoczny już u małego dziecka. Dzięki nawet prostemu muzykowaniu dziecko może lepiej rozwinąć mowę, ruch, a nawet osobowość. Nie wszyscy wiedzą, że Albert Einstein jako małe dziecko uczył się grać na skrzypcach, co według naukowców przyczyniło się do jego dalszych sukcesów.

Okazuje się, że wszelkie aktywności muzyczne takie jak śpiew, czy nauka gry na instrumentach mogą pomóc np. w procesie zapamiętywania, koncentracji oraz koordynacji ciała. Muzyka rozwija także obszary mózgu, odpowiedzialne za naukę języków obcych, redukuje stres, sprawia, że lepiej radzimy sobie z emocjami.

Pomóżmy zatem dzieciom zdrowo się rozwijać! Słuchajmy dobrej muzyki, grajmy na instrumentach, śpiewajmy.

Fizyczny kontakt z instrumentem uczy dokładności, systematyczności, wytrwałości i sumienności. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych proponujemy zajęcia umuzykalniające, starsze dzieci i młodzież zapraszamy na indywidualne lekcje gry na instrumentach takich jak: pianino, keyboard, gitara (elektryczna, klasyczna), ukulele, skrzypce, perkusja instrumenty dęte (flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon) oraz LEKCJE ŚPIEWU.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorów, a nauka przebiega w bezstresowej atmosferze. Wszystkie materiały do lekcji uczeń otrzymuje od nas, istnieje także możliwość wypożyczenia instrumentu.

Zapraszamy

Agencja Artystyczna All-music
tel. 606 590 325,
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
9.1 ° C
11.5 °
8 °
84 %
1.8kmh
98 %
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
16 °
wt.
9 °
śr.
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -