19.7 C
Zator
czwartek, 2 lipca 2020
- REKLAMA -

Zatorski portal turystyczny

Musisz przeczytać

Już dziś otwarty jest nowy ośrodek wypoczynkowy w Zatorze

W malowniczej miejscowości Zator powstał nowoczesny ośrodek wypoczynkowy Forest Camp. Właściciele ośrodka dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić przyjezdnym gościom jak najlepszy wypoczynek. W tym...

#ZATOR Powalone drzewo, którego sprawcą był… Bóbr!

Dziś (1 lipca) w godzinach porannych druhowie z OSP Zator zostali zadysponowani do powalonego drzewa w Rudzach na ul. Dworskiej. Po dojeździe na miejsce...

Zbigniew Biernat został komisarzem Czernichowa

Zbigniew Biernat, były burmistrz Zatora oraz były poseł z okręgu chrzanowskiego został komisarzem w gminie Czernichów po śmierci wójta Szymona Łytka. W gminie nie...

Nowe numery telefonów do jednostek Policji

Od czwartku 2 lipca 2020 będą funkcjonować nowe numery telefonów do komend Policji na terenie całej Polski. Poniżej prezentujemy nowe numery telefonów do jednostek...
- REKLAMA -

„Czym nasz portal różni się od zwykłych baz noclegowy?”

Przede wszystkim zatorturystyka jak sama nazwa mówi jest to portal zatorski, nie ogólnopolska baza noclegowa.

Zlokalizowani jesteśmy na miejscu ( w centrum Zatora ), dzięki temu można się z nami spotkać – jesteśmy „realni”. Obszar na którym bazujemy mieści się promieniu 30 km.

Dużym atutem jest fakt, iż sami również go zamieszkujemy, a do tego całkiem dobrze go znamy!

 

Nasza strona zawiera nie tylko obiekty noclegowe, ale również gastronomiczne i okoliczne atrakcje turystyczne.

Skąd pomysł na utworzenie dodatkowo bazy gastronomicznej i atrakcji?

Na tym etapie zadajmy sobie jedno pytanie, na które tak naprawdę odpowiedź jest oczywista! Co jest głównym założeniem turysty przyjeżdżającego do Zatora?

Oczywiście odwiedzenie największego w Polsce Parku Rozrywki Energyladia!

Po całym dniu szaleństw potrzebne będzie miejsce, w którym turysta odpocznie i nabierze energii na kolejne dni urlopu, bo nikt przecież nie przejechał setki kilometrów, aby wracać jeszcze tego samego dnia do domu..

Tylko co z resztą dni urlopu, jak je wykorzystać i co ciekawego można tutaj jeszcze zobaczyć? Skoro już się przejechało daleką drogę warto poznać pozostałe ciekawe miejsca w okolicy!

Z pomocą pozostałych baz na portalu turysta bez trudu odnajdzie się w okolicy Zatora. Wybierze odpowiednie dla siebie miejsca na pozostałe resztę dni mając do dyspozycji szereg atrakcji oraz okolicznych obiektów gastronomicznych, które gromadzimy na naszym portalu.

Jeśli posiadasz obiekt NOCLEGOWY, GASTRONOMICZNY bądź ATRAKCYJNE miejsce do odwiedzenia dołącz do nas i razem budujmy tę wyjątkową bazę!

Daj się odnaleźć turystom planującym pobyt w Zatorze oraz jego okolicach. Dodaj swój obiekt do bazy na rok ZA DARMO i zyskaj dodatkowe korzyści płynące ze współpracy z naszym portalem. 
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe, przelotne opady deszczu
19.7 ° C
20.6 °
19 °
88 %
2.6kmh
75 %
czw
28 °
pt
23 °
sob
24 °
nie
26 °
pon
28 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -