6.8 C
Zator
niedziela, 23 lutego 2020
- REKLAMA -

Zatorski portal turystyczny

Musisz przeczytać

#ZATOR Niebezpieczeństwa na DW 781

Całkiem niedawno, po paromiesięcznym gruntownym remoncie, oddano do użytku Drogę Wojewódzką 781 w kierunku Andrychowa, a już mieszkańcy zgłaszają występujące tam niebezpieczeństwa. Na remont ulicy...

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu poszukuje zaginionego: Mikołaj Michałowski 42 lata - zaginiony mieszkaniec Osieka. Policjanci ustalili, że rodzina widziała zaginionego ostatni raz w dniu...

#BRZEŹNICA Poszukiwany przez policję

Wiesław Hardek urodzony 28 lipca 1958, syn Jerzego i Czesławy, zamieszkały w Brzeźnicy jest poszukiwany przez jednostkę KPP Wadowice na podstawie art. 286 §...

#SPYTKOWICE Mobilne kamery przynoszą efekty – VIDEO

W Spytkowicach wójt kupił mobilną kamerę, dzięki której udało się już nagrać, złapać i pociągnąć do odpowiedzialności kilka osób, które wyrzuciły śmieci w miejscach...

„Czym nasz portal różni się od zwykłych baz noclegowy?”

Przede wszystkim zatorturystyka jak sama nazwa mówi jest to portal zatorski, nie ogólnopolska baza noclegowa.

Zlokalizowani jesteśmy na miejscu ( w centrum Zatora ), dzięki temu można się z nami spotkać – jesteśmy „realni”. Obszar na którym bazujemy mieści się promieniu 30 km.

Dużym atutem jest fakt, iż sami również go zamieszkujemy, a do tego całkiem dobrze go znamy!

 

Nasza strona zawiera nie tylko obiekty noclegowe, ale również gastronomiczne i okoliczne atrakcje turystyczne.

Skąd pomysł na utworzenie dodatkowo bazy gastronomicznej i atrakcji?

Na tym etapie zadajmy sobie jedno pytanie, na które tak naprawdę odpowiedź jest oczywista! Co jest głównym założeniem turysty przyjeżdżającego do Zatora?

Oczywiście odwiedzenie największego w Polsce Parku Rozrywki Energyladia!

Po całym dniu szaleństw potrzebne będzie miejsce, w którym turysta odpocznie i nabierze energii na kolejne dni urlopu, bo nikt przecież nie przejechał setki kilometrów, aby wracać jeszcze tego samego dnia do domu..

Tylko co z resztą dni urlopu, jak je wykorzystać i co ciekawego można tutaj jeszcze zobaczyć? Skoro już się przejechało daleką drogę warto poznać pozostałe ciekawe miejsca w okolicy!

Z pomocą pozostałych baz na portalu turysta bez trudu odnajdzie się w okolicy Zatora. Wybierze odpowiednie dla siebie miejsca na pozostałe resztę dni mając do dyspozycji szereg atrakcji oraz okolicznych obiektów gastronomicznych, które gromadzimy na naszym portalu.

Jeśli posiadasz obiekt NOCLEGOWY, GASTRONOMICZNY bądź ATRAKCYJNE miejsce do odwiedzenia dołącz do nas i razem budujmy tę wyjątkową bazę!

Daj się odnaleźć turystom planującym pobyt w Zatorze oraz jego okolicach. Dodaj swój obiekt do bazy na rok ZA DARMO i zyskaj dodatkowe korzyści płynące ze współpracy z naszym portalem. 
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe opady deszczu
6.8 ° C
7.8 °
5 °
100 %
1kmh
75 %
nie
11 °
pon
6 °
wt
10 °
śr
8 °
czw
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -