-10.3 C
Zator
poniedziałek, 18 stycznia 2021
- REKLAMA -

Zatorski portal turystyczny

Musisz przeczytać

Reprezentantka z Doliny Karpia, Alicja Kucia w gali finałowej Miss Polski Nastolatek.

Alicja Kucia pochodzi z Bachowic i została okrzyknięta najpiękniejszą nastolatką w Małopolsce. Już jutro będzie się starać o tytuł Miss Polski w swoim przedziale...

#PALCZOWICE Ciężarówka wypadła z drogi. Utrudnienia!

Na DK 44 w Palczowicach pojazd ciężarowy wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Na czas działań pomocy drogowej, mogą występować solidne utrudnienia, z...

Zakład Gospodarki Komunalnej w Zatorze ostrzega przed oszustami!

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie zgłoszeniami o fałszywych wiadomościach Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, że nie wysyła smsów ani maili z prośbą...

#ZATOR Szczepienia przeciw covid -19 na terenie naszej gminy.

Informacja dyrektora SZOZ w Zatorze o szczepieniach przeciw COVID-19 na terenie gminy Zator Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zatorze został zakwalifikowany do  Narodowego Programu Szczepień...
- REKLAMA -

„Czym nasz portal różni się od zwykłych baz noclegowy?”

Przede wszystkim zatorturystyka jak sama nazwa mówi jest to portal zatorski, nie ogólnopolska baza noclegowa.

Zlokalizowani jesteśmy na miejscu ( w centrum Zatora ), dzięki temu można się z nami spotkać – jesteśmy „realni”. Obszar na którym bazujemy mieści się promieniu 30 km.

Dużym atutem jest fakt, iż sami również go zamieszkujemy, a do tego całkiem dobrze go znamy!

 

Nasza strona zawiera nie tylko obiekty noclegowe, ale również gastronomiczne i okoliczne atrakcje turystyczne.

Skąd pomysł na utworzenie dodatkowo bazy gastronomicznej i atrakcji?

Na tym etapie zadajmy sobie jedno pytanie, na które tak naprawdę odpowiedź jest oczywista! Co jest głównym założeniem turysty przyjeżdżającego do Zatora?

Oczywiście odwiedzenie największego w Polsce Parku Rozrywki Energyladia!

Po całym dniu szaleństw potrzebne będzie miejsce, w którym turysta odpocznie i nabierze energii na kolejne dni urlopu, bo nikt przecież nie przejechał setki kilometrów, aby wracać jeszcze tego samego dnia do domu..

Tylko co z resztą dni urlopu, jak je wykorzystać i co ciekawego można tutaj jeszcze zobaczyć? Skoro już się przejechało daleką drogę warto poznać pozostałe ciekawe miejsca w okolicy!

Z pomocą pozostałych baz na portalu turysta bez trudu odnajdzie się w okolicy Zatora. Wybierze odpowiednie dla siebie miejsca na pozostałe resztę dni mając do dyspozycji szereg atrakcji oraz okolicznych obiektów gastronomicznych, które gromadzimy na naszym portalu.

Jeśli posiadasz obiekt NOCLEGOWY, GASTRONOMICZNY bądź ATRAKCYJNE miejsce do odwiedzenia dołącz do nas i razem budujmy tę wyjątkową bazę!

Daj się odnaleźć turystom planującym pobyt w Zatorze oraz jego okolicach. Dodaj swój obiekt do bazy na rok ZA DARMO i zyskaj dodatkowe korzyści płynące ze współpracy z naszym portalem. 
- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zamglenie
-10.3 ° C
-9.4 °
-12 °
85 %
1.5kmh
31 %
pon
-7 °
wt
1 °
śr
4 °
czw
3 °
pt
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -