4.9 C
Zator
środa, 29 marca 2023
- REKLAMA -

ZATORSKA FIRMA KUPUJE HISZPAŃSKIEGO KONKURENTA!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

BIBP SP Z O.O. największy producent opakowań Bag in Box w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisał umowę kupna z firmą Montibox SL (Hiszpania).

Głównym celem było stworzenia rynkowego lidera specjalizującego się w innowacyjnych i elastycznych opakowaniach – bag in box. Przejęcie to jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju BIBP na rynku. Ten krok umożliwia dostęp do parku maszynowego, wiedzy i doświadczenia pracowników i menedżerów Montibox, rodzinnej firmy, która może poszczycić się prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku i doskonałymi relacjami z klientami z Europy Zachodniej. Montibox to pierwsza zagraniczna akwizycja. W przeszłości BIBP przejął już dwie polskie marki w 2016 i 2021 roku.

BiBP i Montibox łączą siły aby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku dotyczącym doskonałego produktu i profesjonalnego doradztwa. Nasza współpraca pozwoli nam kontynuować strategię BIBP, którą jest szybki, ale świadomy rozwój, zgodnie z wartościami naszej firmy „klient jest zawsze na pierwszym miejscu” oraz „together into the green future” – mówi Leszek Łysoń (CEO BIBP).

CEO BiBP Leszek Łysoń (po lewej) wraz z CEO Montibox Antonio Barranco Torres (po prawej) podczas oficjalnego podpisania umowy.

O BiBP:

BiBP jest producentem opakowań Bag in Box w formatach od 1,5l do 220l. Worki przeznaczone są do napełniania standardowego, gorącego i aseptycznego. BIBP sprzedaje do 30 krajów na całym świecie tym samym jest zarówno kluczowym dostawcą jak i pierwszym wyborem wielu klientów.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!        

Akcja Rekrutacja

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy specjalistów którzy zasilą nasz polski oddział W ZATORZE na stanowiskach takich jak:

– magazynier

– operator maszyn

– pracownik linii produkcyjnej

– operator wtryskarek

– specjalista ds. obsługi klienta

– specjalista ds. badań i rozwoju

– pracownik administracyjno-biurowy

ZOBACZ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ  NA:  https://bibp.pl/oferty-pracy/
Czekamy na Ciebie!

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
4.9 ° C
7.1 °
3.6 °
36 %
3.6kmh
91 %
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -