13.2 C
Zator
czwartek, 28 marca 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Oferta pracy – sprzedawca w sklepie odzieżowym COCUS MODA.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -
Sklep odzieżowy COCUS MODA W Zatorze poszukuje sprzedawcy.

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia, miła i profesjonalna obsługa klienta w sklepie
  • Prowadzenie stron i sprzedaż odzieży na firmowych stronach w social media (fb, instagram, sklep internetowy), wymagana bardzo dobra znajomość tych narzędzi.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • komunikatywność, otwartość do ludzi, optymizm
  • zainteresowanie modą
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • początkowo zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, kolejna umowa na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • pełny wymiar czas pracy
  • praca pon-pt w godzinach od 9:00 do 17:00, sobota 9:00 do 14:00

Miejsce pracy: „COCUS” Rynek 14, 32-640 Zator
CV prosimy składać osobiście w siedzibie sklepu.
Więcej informacji pod nr tel. 608 055 360

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
13.2 ° C
14.4 °
12.2 °
55 %
2.9kmh
52 %
czw.
12 °
pt.
16 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
25 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -