9.1 C
Zator
sobota, 6 czerwca 2020
- REKLAMA -

Profesjonalne usługi sprzątające dla domu i firm

Musisz przeczytać

Poszukiwani świadkowie zdarzenia z udziałem mieszkanki Gminy Przeciszów

Wczoraj (1 czerwca br.) około godziny 16:30 w Wilkowicach koło Bielska-Białej doszło do poważnego wypadku. Według wstępnych informacji jadący z naprzeciwka samochód uderzył w...

Pomóż Natalce z Głębowic chorej na SMA. Zrób jej prezent w Dniu Dziecka

Prawie 5 letnia Natalka z Głębowic cierpi na SMA- rdzeniowy zanik mięśni. Bezlitosna choroba, która krok po kroku, odbiera władzę w mięśniach, od tych...

#ZATOR Wypadek na DK 44

Wczoraj wieczorem (27.05.2020) w Zatorze na ulicy Krakowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym poważnie ranny został 30 – letni mieszkaniec Zatora. Mężczyzna kierując...

Oto, dlaczego go kochaliśmy: Jan Paweł II

Karol Wojtyła, Jan Paweł II, Wujek - nazywali go różnie. Dla każdego był autorytetem, wzorem świętości, ale też zwykłym, skromnym człowiekiem, który w latach...
- REKLAMA -

Natłok pracy i codziennych obowiązków często sprawia, że brakuje czasu na sprzątanie. Dzisiaj nie jest to już jednak problem, gdyż na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących usługi czyszczące. Warto skorzystać z ich pomocy i ułatwić sobie życie, na przykład po wybudowaniu nowego domu, czy zakończeniu remontu. Usługi czyszczące można także na stałe wprowadzić do własnego gabinetu, biura, restauracji czy innej firmy.


Usługi czyszczące w domu 

Istnieje wiele rodzajów usług czyszczących, które warto zamówić do do domu. Pomoc w sprzątaniu może być szczególnie cenna zwłaszcza po przeprowadzeniu remontu, kiedy w mieszkaniu pojawia się zwiększona ilość prochu, a fugi i płytki wymagają dokładnego czyszczenia. W gruntowne sprzątanie warto zainwestować także po zakończeniu budowy domu. To ważne, gdyż czyste wnętrza pozwolą na komfortowe umeblowanie i udekorowanie nowego lokum. Oprócz dokładnego sprzątania po budowie, bądź remoncie dobrze jest także rozważyć regularne korzystanie z usług czyszczących. Firmy takie, jak np. Perfect Clean posiadają szeroką ofertę usług, które mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie. Poniższa lista przedstawia tylko niektóre z propozycji  z których warto skorzystać, aby cieszyć się czystym i pachnącym domem.

1. Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań

Po wykupieniu tej usługi można liczyć na kompleksowe wyczyszczenie wszystkich pomieszczeń w domu, bądź mieszkaniu.

2. Sprzątanie pobudowlane i poremontowe

Sprzątanie po remoncie, bądź budowie to często wyzwanie, z którym nie jesteśmy w stanie się uporać sami.  Firmy oferujące usługi czyszczące mają wypróbowane sposoby na to, jak sprawić aby wnętrza domu, czy mieszkania błyszczały czystością.

3. Doczyszczanie posadzek 

Taka usługa jest szczególnie ważna po przeprowadzeniu remontu, bądź zakończeniu budowy, kiedy posadzki często wymagają gruntownego czyszczenia lub odświeżenia.

4. Pranie tapicerki meblowej oraz dywanów 

Jedna z powszechnie wybieranych usług, dzięki której kanapy, dywany, czy krzesła mogą odzyskać dawny blask. Wykorzystanie specjalistycznych urządzeń i preparatów pozwala na usunięcie nawet uciążliwych zabrudzeń, z którymi nie można sobie poradzić przy użyciu zwykłych środków chemicznych.

5. Porządki wokół domu – czyszczenie kostki brukowej

Wyłożenie podwórza kostką brukową nie należy do najtańszych inwestycji, stąd też warto o nią właściwie zadbać. Po pewnym czasie kostka ulega zabrudzeniom i może porastać mchem, stąd też bardzo ważne jest jej regularne i dokładne czyszczenie.

Usługi czyszczące dla firm

Utrzymanie porządku w miejscu pracy często jest jeszcze trudniejsze niż w domu. W dzisiejszych czasach nie trzeba jednak sprzątać samemu, lecz można skorzystać z pomocy fachowców. Wynajęcie firmy sprzątającej często jest bardziej opłacalne niż zatrudnienie osoby do sprzątania na etat, stąd też warto rozważyć ofertę przedsiębiorstw takich, jak Perfect Clean. Firma ta posiada bogatą ofertę usług czyszczących dla biur, gabinetów, restauracji czy innych podmiotów, które oczekują dokładnego sprzątania, przy użyciu specjalistycznych urządzeń i środków.

KONTAKT:

Joanna Cieciak
Grodzisko, ul. Grodowa 25
32-640 Zator

Tel: +48 730 532 032
E-mail: perfect_clean@onet.pl
http://perfect-clean.com.pl/

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zamglenie
9.1 ° C
10 °
7.8 °
100 %
1kmh
68 %
sob
23 °
nie
22 °
pon
22 °
wt
17 °
śr
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -