5 C
Zator
sobota, 20 kwietnia 2024
- REKLAMA -

Warto pić aloes by żyć pełnią życia a nie wegetować na starość w Hospicjum

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Aloes jest środkiem regulującym wypróżnianie. Doskonale nawadnia jelito cienkie i grube, jest pokarmem czyli prebiotykiem dla dobrych bakterii. Środki przeczyszczające działają doraźnie i można się przyzwyczaić. Jednak jelito nadal jest suche i kał przykleja się do ścianek. Zaparcie jest krzykiem organizmu o nawodnienie. Norma to stolec 1 do 2 x dziennie. Umożliwia to przyjmowanie 20 minut przed jedzeniem 100 ml aloesu rozcieńczonego w wodzie, która razem z aloesem lepiej się wchłania. Ilość koniecznej wody przeliczam 30 ml na każdy kg masy ciała. Podczas gorączki na każde 5 kresek więcej dodajemy litr wody więcej.

Jeśli masa kałowa zalega w jelicie, do krwi przedostaje się indykan.

Aloes to numer jeden wśród roślin jako prebiotyk. Szacuje się, że ilość mikroorganizmów zamieszkujących organizm człowieka jako dziesięciokrotnie wyższa niż komórek ciała. Kolki u dzieci są stanem fizjologicznego dojrzewania układu pokarmowego, nauki ruchów robaczkowych, budowania flory bakteryjnej. Podawanie DIMETICONU to podawanie czystej chemii. Aloes w naturalny sposób pobudzi jelita do pracy.  Dlaczego warto stosować probiotyki z czystym miąższem aloesowym? Zastosowanie probiotyków, (specjalnych preparatów zawierających tzw. dobre bakterie jelitowe, ma pozytywny wpływ na cały organizm, w tym umożliwianie syntezy witamin K, B6, B12, B9. Probiotyki poprawiają procesy trawienne i hamują rozwój patogenów i procesów gnilnych. Dzięki temu lepiej zostaną usunięte związki rakotwórcze. Zastosowanie probiotyków ułatwia wchłanianie wielu substancji odżywczych jak wapń, magnez i żelazo, poprawiając przy tym proces gojenia się ran.

Organizm, który źle trawi przerasta grzybem candida. Aloes jest 4 x lepszy od inuliny w zaszczepianiu dobrej flory bakteryjnej.

1 litr aloesu wartość 118 zł
Kupując 3 sztuki zyskujesz 15% zniżki.

Dostępne w Studio BIO-REH ul. Garbarska 1, Oświęcim
tel. 502351382 / rejestracja@bioreh.pl

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
5 ° C
8.2 °
3 °
88 %
4.7kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
8 °
wt.
10 °
śr.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -