taksowka-zator

Wraz z rozpoczynającym się w parku rozrywki Energylandia sezonem letnim oraz powiększeniem oferty parku o wiele nowych atrakcji – większość fanów rozrywki i adrenaliny obierze za punkt numer jeden odwiedzenie tego miejsca. Pojawia się jednak problem dostania się w punkt oddalony od centrum większych miast.

Najszybszym i najbardziej komfortowym środkiem transportu jest taksówka, która zabierze Cię z dowolnego miejsca wprost pod bramę wejściową Energylandii. 6-osobową wygodną taksówkę można zamówić telefonicznie pod numerem 604 170 052.

Firma Taxi Zator od ponad 12 lat zajmuje się przewozem osób w obrębie powiatu wadowickiego. Profesjonalizm i bezpieczeństwo świadczonych usług zapewniło jej stabilną pozycję na rynku, a rzesza zadowolonych klientów poszerza się z dnia na dzień. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo dotrzeć na umówione spotkanie biznesowe, poznać Zator  od strony turystycznej lub po prostu dostać się bezpieczne do domu po wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi –  zawsze punktualne i tanie Taxi z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Wystarczy spojrzeć na liczne pozytywne opinie w witrynach Google oraz Facebook aby przekonać się o wysokim poziomie usług

W ofercie firmy poza standardowymi usługami znajdą się również:

  • Odbiór i dowóz pasażerów na dworce PKP i lotniska (Kraków, Katowice)
  • Obsługa imprez (rozwożenie gości, nocne kursy z restauracji, pubów, wynajem samochodu z kierowcą na eventy).
  • Dostarczanie przesyłek kurierskich, ekspresowych, dokumentów.
  • Usługi dla firm – wraz z rachunkami za usługi
  • Drobne zakupy na telefon z dowozem do domu
  • Zwiedzanie Wadowic, Kalwarii, Zatora, Andrychowa i okolic.
  • Przewozy do/z okolicznych atrakcji – Energylandiai DinoZatorland w Zatorze, Park Miniatur i Dinolandia w Inwałdzie,  Klub Energy 2000 w Przytkowicach

Nie trzeba mieć gotówki za sobą. Za kurs można wygodnie za płacić kartą płatniczą.

Taksówka do Energylandii i nie tylko – dostępna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu pod numerem – 604 170 052·

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here