Zapraszamy w każdy czwartek na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z siedzibą główną w Krakowie oraz oddziałami m.in. w Wadowicach i w Oświęcimiu.

Kancelaria Prawna Actio od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska. W każdy czwartek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Wadowic. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Oddział Kancelarii Actio w Wadowicach znajduję się przy ul. Spadzistej 10, na pierwszym piętrze.

Oddział Kancelarii w Oświęcimiu znajduje się przy ul. Klasztornej 2 (budynek GBI Nieruchomości*) i jest czynny w każdy piątek.

kliknij, by powiększyć
kliknij, by powiększyć

Przed spotkaniem w oddziale należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na centralny numer rejestracji : 12 411 05 94 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. W pilnych sprawach można dzwonić na numer 696 965 993.

Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych telefonicznie.

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa.

Czym się zajmuje kancelaria prawna Actio?Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

  • prawem gospodarczym,
  • prawem pracy,
  • prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),
  • prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),
  • prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną),
  • szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

Kancelaria Actio prowadzi postępowania sądowe oraz pozasądowne w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez sąd okręgowy, czyli m.in. w przypadku spraw rozwodowych.

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu – już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie z prawnikiem.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj