Inwestując w edukację, inwestujesz w samego siebie.

Centrum Korepetycji i Kursów EWART to jedyne miejsce w powiecie, w którym udzielane są korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Przygotowuje do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminów gimnazjalnych, matury i różnorakich językowych egzaminów państwowych. Nie tylko uczy, ale podpowiada, jak się uczyć. Duży nacisk kładziony jest na metody usprawniające pamięć, gdyż nasi nauczyciele to także trenerzy pamięci. Ale to nie wszystko. Centrum dba nie tylko o rozwój intelektualny podopiecznych, ale także fizyczny, prowadząc kursy pływania i naukę jazdy na nartach. Nad uczniami czuwają wykwalifikowani instruktorzy. EWART od kilku lat jest cenionym organizatorem wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci i młodzieży. Dołącz do nas, a przekonasz się, że nauka i odpoczynek mogą sprawiać radość. U nas pierwsza lekcja jest bezpłatna.

Kursy EwartW Centrum Korepetycji i Kursów EWART, mieszczącym się przy ul. Piłsudskiego 23 w Wadowicach (tuż obok dworca PKS), możesz zapisać się na zajęcia zarówno z języka angielskiego, niemieckiego, jak i pozostałych przedmiotów szkolnych, między innymi matematyki, chemii i fizyki. Nie musisz szukać już nauczycieli po całym powiecie, bo oni czekają na ciebie w EWART. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum i umówisz się na korepetycje z interesującego cię przedmiotu, a uczyć cię będzie nauczyciel, który lubi swój przedmiot i uczy go z pasją. Z pewnością nie będą to lekcje nudne – z uwagi na to, że docenia się tu wagę nowoczesnych technologii – uczniowi służą tablica interaktywna i platforma edukacyjna. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, a zapisywać się można cały rok.

Dodatkowo oprócz regularnych zajęć dokształcających Centrum prowadzi także kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego. Takie kursy odbywają się w maksymalnie 5-osobowych grupach.

Celem Centrum jest nie tylko pomoc w bieżących problemach szkolnych, ale także pokazanie, jak można szybciej i skutecznie wiedzę przyswajać. Dlatego też – jako jedyni w powiecie – EWART zaprasza na treningi pamięci i koncentracji uwagi w oparciu o metodę najsłynniejszej w Polsce Szkoły Pamięci Wojakowskich (5 rekordów Guinessa, Akredytacja Kuratorium Oświaty).
Centrum Korepetycji i Kursów EWART dba jednak nie tylko o rozwój intelektualny podopiecznych, ale także o ich sprawność fizyczną. W Centrum można zapisać się na lekcje pływania prowadzone na wadowickim basenie. Możesz zatem uczyć się indywidualnie, w małych grupach, bądź w sekcji pływackiej ŻABKA.

W EWART każdy uczeń jest kimś ważnym i niepowtarzalnym, dlatego też, aby go zmotywować, organizowane są liczne konkursy, spotkania integracyjne, wycieczki. W najnowszej ofercie chcemy Państwu zaproponować obóz językowo-narciarski połączony z warsztatami tanecznymi prowadzonymi przez TITO – gwiazdę programu You Can Dance oraz profesjonalny trening piłki nożnej…

Oferta wyjazdów letnich w tym roku jest równie bogata. Podopieczni Centrum odpoczywać będą na pomorzu Zachodnim oraz we Włoszech.

Centrum Korepetycji i Kursów EwartEWART jest przyjazne nie tylko uczniom, ale i ich rodzicom. Przed szkołą jest parking, ceny usług oferowanych przez Centrum są przystępne, jest też rozbudowany system rabatów. Niezdecydowani mogą skorzystać z pierwszej darmowej lekcji. W marcu dla rodziców uczniów Centrum odbędą się warsztaty „Wychowanie bez porażek”.

Z uwagi na to, iż inspiracją Centrum Korepetycji i Kursów EWART jest Ania z Zielonego Wzgórza, klimat w ośrodku jest właśnie taki sielankowy. Specyficzny i przyjazny wystrój wnętrza połączony z dobrodziejstwami współczesności, jakimi jest zaplecze multimedialne, zapewnia łączenie przeszłości z nowoczesnością. Najistotniejsza jest jednak pewność, że w jednym miejscu uczeń uzyska kompleksową pomoc zarówno w nadrobieniu zaległości, jak i w rozszerzeniu wiedzy oraz zdobyciu nowych umiejętności.

Więcej informacji na stronie www.ewart-kursy.pl

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj