1.5 C
Zator
czwartek, 2 lutego 2023
- REKLAMA -

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej ogłasza konkurs!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej ogłasza konkurs literacki na pisemną wypowiedź – pracę pod ogólnym hasłem „Nie od razu Zator zbudowano – historia powstania i rozwoju zatorskich osiedli (do wyboru) Morysina, Królewiec, Podlipki, Centrum, Bugaj” pod honorowym patronatem Burmistrza Zatora Mariusza Makucha.

Cel konkursu:

-rozwijanie zainteresowań wydarzeniami współczesnymi oraz historycznymi związanymi z Zatorem.

-stworzenie możliwości do zaprezentowania talentów literackich.

Regulamin konkursu

1. W konkursie udział może wziąć każdy.

2. Objętość prac: do 5 stron maszynopisu, format A4, czcionka 12, Times New Roman, tekst napisany w języku polskim, wcześniej nienagradzany i niepublikowany.

3. Forma wypowiedzi pisemnej: dowolna np. referat, reportaż, wywiad, opowieść, pamiętnik, dziennik, artykuł prasowy.

4. Niepodpisane prace w wersji papierowej w zaklejonej kopercie opatrzonej godłem wraz z drugą kopertą zawierającą imię i nazwisko autora, wiek, telefon kontaktowy, w przypadku osób nieletnich nazwisko rodzica, opiekuna z dopiskiem ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu literackiego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych” należy złożyć w siedzibie TMZZ Zator Rynek 2 do 14 października 2021 r. w dniach dyżuru tj. wtorki 5.10. i 12.10. oraz czwartki 7.10. i 14.10., w godzinach 15:00 do 18:00.

5. Autorzy prac do momentu rozstrzygnięcia konkursu pozostają anonimowi. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane na potrzeby organizatora.

6. Ogłoszenie wyników nastąpi w listopadzie 2021 r. podczas uroczystości związanej z rocznicą nadania Zatorowi praw miejskich, zostaną one również opublikowane 
w „Życiu Zatora”.

7.TMZZ zastrzega sobie prawo do wykorzystania fragmentów lub całości nadesłanych tekstów.

8. Prace oceniać będzie komisja powołana przez Zarząd TMZZ.

9.Organizator nie odsyła prac przesłanych na konkurs.

10.Dla zwycięzców w konkursie przewidziano nagrody ufundowane przez organizatora, Burmistrza Zatora oraz sponsorów za zajęcie: I miejsca II miejsca III miejsca. Dodatkowo w konkursie mogą zostać przyznane szczególne wyróżnienia za wyjątkowe walory artystyczne, poznawcze.

11.Osoby biorące udział w konkursie akceptują niniejszy regulamin. Osoby zainteresowane konkursem zapraszamy na spotkanie instruktażowe „Jak zabrać się do pisania”, które odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 17:00 
w siedzibie TMZZ w Zatorze Rynek 2.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Info: TMZZ Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady śniegu
1.5 ° C
3.4 °
-0.1 °
85 %
5kmh
99 %
czw.
1 °
pt.
3 °
sob.
2 °
niedz.
-2 °
pon.
-2 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -