18 C
Zator
niedziela, 23 czerwca 2024
- REKLAMA -

Niech zabrzmi Cicha noc…Koncert kolęd z ROK-iem.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Monika Gębala, Krzysztof Bigaj i Jarema Pogwizd wykonają dla Was najpiękniejsze kolędy! Zapraszamy na dwuczęściowy koncert zarejestrowany niedawno w naszej sali koncertowej. Pierwsza część koncertu już we wtorek 22 grudnia o godz. 16:30. Linki do koncertu pojawią się na naszej stronie i naszym Facebook’u.

Na drugą część zapraszamy w Boże Narodzenie na godz. 15:00. koncerty będą dostępne po premierze na naszym kanale na YouTube. 

Do świątecznego koncertu Krzysztof Bigaj zaprosił dwoje artystów. Monika Gębala na scenie od najmłodszych lat. Na deskach teatralnych zadebiutowała w roku 2011 w spektaklu „Łysa Śpiewaczka” reż. Grzegorza Kempińskiego w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Przez kolejne 3 lata grała w spektaklach „Biznes”, „Cymes, Cymes” oraz „Piaskownica” Jerzego Bielunasa . Kolejno podjęła współpracę z krakowskim teatrem Czysta reForma, ogrywając tam rolę Żakliny w spektaklu Łukasza Krzemińskiego „Umorusane”. Współpracowała również z Teatrem Graciarnia w Krakowie. W 2019 roku w spektaklu „Skałka” wcieliła się w rolę Krasawicy. Ukończyła Studium aktorskie LART, oraz kurs teatralny w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka wielokrotnie pojawia się w telewizji, w polskich produkcjach: „Zabójca z lubieżności” Marcina Koszałki, czy, „Ojciec Mateusz”, „Zakochani po uszy”,”Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Ratownicy”, „Julia”, „Szkoła”, „Droga”, jak i również w tych zagranicznych m.in „Gabal al halal” – Egipt czy „Veera” – Indie. Śpiewała od zawsze i to jej pozostało do dnia dzisiejszego 🙂 Głos szkoliła w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie – w klasie Soni Lachowolskiej. Jest laureatką wielu festiwali muzycznych, finalistką Szansy na sukces. Laureatka Olkuskiej Nagrody Artystycznej – nagrodzona za dorobek artystyczny. W 2012 roku wokalistka w chórkach Formacji Nieżywych Schabuff, tego roku zadebiutowała również na Festiwalu „Opole KFPP” u boku Olka Klepacza w piosence „Tu i tam”. Współpracuje głównie z krakowskimi muzykami grając w projektach muzycznych „Mo.ja jazz band”, „Janusz Blecharz trio”, „Hand’s up”, „Kobieca Kraina Łagodności”, „KRAKowska scena artystyczna”, „Via Crucis Poloniae” w przeszłości „Siedem Kotów band” i wiele wiele innych. Wzięła udział w ponad 50 filmach reklamowych oraz ponad 20 sesjach zdjęciowych komercyjnych. W 2020 Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jarema Pogwizd to krakowski muzyk, pianista i klawiszowiec w zespole krakowskiej artystki – Magdy Bożyk, współpracujący również m.in. z zespołami: Pudelsi, Hulajnogi, Latające Talerze, Tercet Egocentryczny, Elokwencja.

Zapraszamy!

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
18 ° C
19.4 °
16.5 °
79 %
1.6kmh
35 %
niedz.
24 °
pon.
23 °
wt.
24 °
śr.
28 °
czw.
27 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -