8.2 C
Zator
sobota, 2 marca 2024
- REKLAMA -

Festiwal Tańca Zator 2023. Wyniki, galeria i video

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Znamy wyniki wczorajszego (16 kwietnia) Festiwalu Tańca w Zatorze!

Jury w składzie: Alicja Morand Jacek Guzowski Elżbieta Mostowik wydało następujący werdykt:

KATEGORIA I (przedszkola) – Domy Kultury

I miejsce:
SYRENKI ROK Zator, ROKowa Furia ROK Zator,  SMERFY GOK Spytkowice

II miejsce:
LUZIK ROK Zator, Zespół Baletowy ROK Zator, ZUMBA KIDS ROK Zator, Przedszkolaki ZSP Palczowice

KATEGORIA II (klasy I-III) – Domy Kultury

I miejsce:
ZOSIA WASIAK, MILENA TOMIŁO MDK Rybnik, MINI MINI ROK Zator, STARS GOK Spytkowice, MINI FLEX MDK Rybnik

II miejsce:
NATALI PŁONKA, NINA MOSTOWIK WDK Frydrychowice, MAJA DUDEK,  EMILIA HEREDA WDK Frydrychowie, REALISE OPP przy ZSP Szczerbice, SHAKE SP nr 2 Oświęcim, ROSE GCK Polanka Wielka

III miejsce:
VENA TEAM CHEERLEADRERS GCKiCz Zembrzyce

Wyróżnienie:
ENERGY LATINO GOK Spytkowice, Uczniowie klas I – III ZSP Palczowice, MIGOTKI WDK Frydrychowice

KATEGORIA III  (klasy IV-VI)– Domy Kultury

I miejsce:
JULIA MUSZYŃSKA SP nr 1 Chrzanów, ETERNAL ROK Zator, EFEKT MDK Rybnik

II miejsce:
ALICJA I KAROLINA FICEK MDK Rybnik, NICOLA SLĘŻAK i BARBARA GRZENIA MDK Rybnik, MAŁY FLEX MDK Rybnik

III miejsce:
MROK WDK Frydrychowice, GADUŁY WDK Inwałd

KATEGORIA IV (klasy VII-VIII)  – Domy Kultury

I miejsce:
FLEX MDK Rybnik, NIKOLA BUTYŁKIN MDK Rybnik

II miejsce:
NADIA PIORECKA i MARYSIA ZIMOŃCZYK MDK Rybnik, NINA KOSIŃSKA i MAJA IMIOŁEK MDK Rybnik, PERFECT LATINO GOK Spytkowice, INSPIRACJA MDK Rybnik

III miejsce:
ZOSIA STAWOWY i MARZENA WANAT WDK Frydrychowice

KATEGORIA  V – Domy Kultury

I miejsce:
KAROLINA GAJER MALWINA MIKUSEK MDK Rybnik, OLIWIA GÓRNIAK i EWA TUCHOWSKA Jasielski Dom Kultury, LATINO LADIES GOK Spytkowice, FORMAT MDK Rybnik

II miejsce:
ZUZIA KOBUS i ROKSANA MAZUR MDK Rybnik, LENA KARKOSZKA i ANNA BARANOWSKA MDK Oświęcim, PRESTOOPP Wadowice

III miejsce:
KINGA JANIK MDK Rybnik

KATEGORIA  VI – Domy Kultury

I miejsce:
PRETTY WOMAN OCK Oświęcim, RETRO DANCE Jasielski Dom Kultury

KATEGORIA I (przedszkola) – Szkoły Tańca

I miejsce:
SUPER KIDS ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce:
TUPTUSIE ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce:
Formacja KIDSY ST ASTRA Oświęcim

Wyróżnienie:
CRYSTAL ST ASTRA Oświęcim, PEREŁKI ST ASTRA Oświęcim

KATEGORIA II (klasy I-III) – Szkoły Tańca

I miejsce:
MINIONKI ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce:
OREO ST PRESTIŻ Oświęcim, Pantery ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce:
TURBO DANCE ST PRESTIŻ Oświęcim, ASPIRE  ST ASTRA Oświęcim

Wyróżnienie:
GWIAZDECZKI, ST PRESTIŻ Oświęcim, ENERGY ST ASTRA Oświęcim

KATEGORIA III ( klasy IV-VI)- Szkoły Tańca

I miejsce:
BŁYSKAWICE ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce:
MIGOTKI ST PRESTIŻ Oświęcim, SECRETS  ST PRESTIŻ Oświęcim

III miejsce:
CINIMINIS  ST PRESTIŻ Oświęcim

KATEGORIA IV (klasy VII-VIII)  – Szkoły Tańca

I miejsce:
EUPHORIA ST PRESTIŻ Oświęcim

KATEGORIA  V – SZKOŁY TAŃCA

I miejsce:
CHOCO ST PRESTIŻ Oświęcim

II miejsce:
MAGIC STARS ST Prestiż Oświęcim

Galeria zdjęć: https://rokzator.pl/relacje/1750-festiwal-ta%C5%84ca-zator-2023-znamy-wyniki

Występy zespołów z ROK Zator:

Info: ROK Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
8.2 ° C
9.8 °
7.1 °
82 %
1.3kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
15 °
pon.
16 °
wt.
9 °
śr.
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -