10 C
Zator
poniedziałek, 26 września 2022
- REKLAMA -

29 wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Kęt. Zatorzanie na podium.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W sobotę, 27 lutego, najmłodsi zawodnicy UKS SOKÓŁ wystartowali w kolejnym wyścigu kolarskim w Kętach. Trasa przełajowa, w tym roku nieco zmodyfikowana przez jednego z najlepszych kolarzy w Polsce – Przemysława Niemca, przyciągnęła wielu zawodników.

Już pierwszy wyścig dał medal dla zawodnika z Zatora. Nasz najmłodszy reprezentant, Mateusz Drożdż, po dobrze rozegranym finiszu zajął trzecie miejsce. Do srebra Mateuszowi zabrakło dosłownie sekundę.
W kategorii juniorów młodszych, Dawid Śliwiński wywalczył drugie miejsce, a w pierwszej dziesiątce uplasował się jeszcze Kacper Nidecki. Debiutujący w zawodach tej rangi – Szymon Grabowski dzielnie radził sobie na trasie i do mety dotarł na czternastym miejscu.

Nieco gorzej poradził sobie Maciej Dąbrowski, zajmując 8 lokatę wśród nowej dla siebie kategorii zawodników do 23 lat.

Reszta naszych kolarzy trenowała przygotowując się do sezonu. Kolejny start to Mistrzostwa Małopolski już w najbliższą sobotę w Stroniu. Mamy nadzieje, że jak zawsze Stronie przywitają kolarzy słoneczną pogodą i tradycyjnym prawdziwym „przełajowym błotem” na trasie, którego brakowało w Kętach.

Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

Galeria:

Info: Sebastian Żabiński

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
10 ° C
12.1 °
8.3 °
89 %
1.7kmh
4 %
pon.
10 °
wt.
18 °
śr.
15 °
czw.
11 °
pt.
12 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -