10.1 C
Zator
sobota, 1 października 2022
- REKLAMA -

Zawiadomienie Burmistrza Zatora w sprawie przekształcenia szkół w Smolicach i Laskowej

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Zawiadomienie o zamiarze przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach z dniem 31 sierpnia 2023 r.

 Zgodnie z przyjętą uchwałą intencyjną przekształcenie szkoły będzie polegało na:

  1. Przekształceniu z dniem 31 sierpnia 2023 roku Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach o strukturze klas I-VIII z oddziałem przedszkolnym w Szkołę Podstawową im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach o strukturze klas I-III z oddziałem przedszkolnym.
  2. W związku z powyższym od roku szkolnego 2021/2022 nie prowadzi się naboru do klas IV-VIII. Jednocześnie uczniom, dla których nabór wyłączono, zapewnia się możliwość kontynuowania nauki od 1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu.
  3. Uczniom obecnych klas VI-VII zapewnia się możliwość kontynuowania nauki do momentu ukończenia procesu kształcenia w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach.

Zawiadomienie o zamiarze przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej z dniem 31 sierpnia 2023 r.

Zgodnie z przyjętą uchwałą intencyjną przekształcenie szkoły będzie polegało na:

  1. Przekształceniu z dniem 31 sierpnia 2023 roku Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej o strukturze klas I-VIII z oddziałem przedszkolnym w Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej o strukturze klas I-III z oddziałem przedszkolnym.
  2. W związku z powyższym od roku szkolnego 2021/2022 nie prowadzi się naboru do klas IV-VIII. Jednocześnie uczniom, dla których nabór wyłączono zapewnia się możliwość kontynuowania nauki od 1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Graboszycach.
  3. Uczniom obecnych klas VI-VII zapewnia się możliwość kontynuowania nauki do momentu ukończenia procesu kształcenia w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej.

Szczegółowe uzasadnienie planowanych działań znajduje się na stronie internetowej www.zator.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Zatorze.

Burmistrz Zatora

Mariusz Makuch

 

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
10.1 ° C
11.8 °
8.9 °
81 %
7.7kmh
100 %
sob.
11 °
niedz.
15 °
pon.
10 °
wt.
14 °
śr.
19 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -