0.8 C
Zator
środa, 14 kwietnia 2021
- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

Zawiadomienie Burmistrza Zatora w sprawie przekształcenia szkół w Smolicach i Laskowej

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Zawiadomienie o zamiarze przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach z dniem 31 sierpnia 2023 r.

 Zgodnie z przyjętą uchwałą intencyjną przekształcenie szkoły będzie polegało na:

  1. Przekształceniu z dniem 31 sierpnia 2023 roku Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach o strukturze klas I-VIII z oddziałem przedszkolnym w Szkołę Podstawową im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach o strukturze klas I-III z oddziałem przedszkolnym.
  2. W związku z powyższym od roku szkolnego 2021/2022 nie prowadzi się naboru do klas IV-VIII. Jednocześnie uczniom, dla których nabór wyłączono, zapewnia się możliwość kontynuowania nauki od 1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu.
  3. Uczniom obecnych klas VI-VII zapewnia się możliwość kontynuowania nauki do momentu ukończenia procesu kształcenia w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach.

Zawiadomienie o zamiarze przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej z dniem 31 sierpnia 2023 r.

Zgodnie z przyjętą uchwałą intencyjną przekształcenie szkoły będzie polegało na:

  1. Przekształceniu z dniem 31 sierpnia 2023 roku Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej o strukturze klas I-VIII z oddziałem przedszkolnym w Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej o strukturze klas I-III z oddziałem przedszkolnym.
  2. W związku z powyższym od roku szkolnego 2021/2022 nie prowadzi się naboru do klas IV-VIII. Jednocześnie uczniom, dla których nabór wyłączono zapewnia się możliwość kontynuowania nauki od 1 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Graboszycach.
  3. Uczniom obecnych klas VI-VII zapewnia się możliwość kontynuowania nauki do momentu ukończenia procesu kształcenia w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej.

Szczegółowe uzasadnienie planowanych działań znajduje się na stronie internetowej www.zator.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Zatorze.

Burmistrz Zatora

Mariusz Makuch

 

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe opady śniegu
0.8 ° C
1.7 °
0 °
100 %
1.5kmh
75 %
śr
3 °
czw
1 °
pt
2 °
sob
5 °
nie
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -