13.6 C
Zator
niedziela, 26 września 2021
- REKLAMA -

#ZATOR Złote, diamentowe i żelazne gody w naszej gminie.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W środę i czwartek (24-25 lutego) Burmistrz Zator Mariusz Makuch oraz Tomasz Dyrcz, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego spotykali się z jubilatami, którzy świętowali swoje jubileusze małżeńskie.

Pary małżeńskie spotkały się w półgodzinnych odstępach. Wszystko po to, by nikogo nie narazić na ryzyko zakażenia koronawirusem. Nie było występów artystycznych, poczęstunku ale była za to świetna okazja do szczerej rozmowy, zarówno o tym, co dzieje się teraz, jak i o przeszłości. Małżeństwa, które przeżyły ze sobą 50 lat otrzymały medal przyznany przez Prezydenta RP, list gratulacyjny oraz upominki od gminy.

Złote Gody w 2020 roku świętowali: Stanisława i Henryk Jarzynowie, Małgorzata i Jan Romplowie, Dorota i Stanisław Stankiewiczowie, Teresa i Janusz Strzałowie, Janina i Ludwik Hutny, Czesława i Tadeusz Wojtasowie, Danuta i Tadeusz Babikowie, Teresa i Jan Bujnowscy, Krystyna i Józef Semikowie, Józefa i Roman Jargusowie. Genowefa i Stanisław Kosowscy, Michalina i Kazimierz Piaseccy, Maria i Augustyn Wójcikowie, Krystyna i Edward Zemłowie. 

Diamentowe Gody świętowali: Marianna i Stanisław Bercalowie, Janina i Franciszek Korzeniowscy, Krystyna i Władysław Żelechowie, Weronika Kaleńska – Watroba i Czesław Wątroba, Maria i Władysław Makuchowie, Alfreda i Józef Gliwowie, Franciszek i Władysława Śmiechowie.

Żelazne Gody obchodzili Maria i Władysław Madejowie oraz Helena i Antoni Sajdakowie.  

Burmistrz Zatora złożył gratulacje przybyłym parom i życzyli kolejnych wspólnych lat w szczęściu, zdrowiu i pomyślności.

Szanowni Jubilaci 

Ponad 50 lat temu przeżywaliście ten piękny, wspaniały dzień swego życia, w którym wobec uczuć wzajemnej miłości,  stanęliście obok Siebie, by złączyć się węzłem małżeńskim i wyruszyć wspólnie na „Nową Drogę Życia”. Dziś gratulujemy Wam dotrzymania i wypełnienia złożonej przysięgi małżeńskiej. Państwa życie i przykład jest wspaniałym świadectwem i wzorem do naśladowania. Dlatego proszę przyjąć wyrazy najwyższego uznania za chlubne przeżycie tak pięknej i długiej drogi życia wraz z serdecznymi życzeniami zdrowia, radości, miłości od najbliższych i wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia.

Burmistrz Zatora Mariusz Makuch

Galeria z uroczystości na stronie UM: https://www.zator.pl/urzad/aktualnosci/ZLOTE-DIAMENTOWE-i-ZELAZNE-GODY-w-Gminie-Zator/idn:4895/stg1006:1.html#galeria1006

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
bezchmurnie
13.6 ° C
15.9 °
10.1 °
87 %
1kmh
0 %
niedz.
22 °
pon.
20 °
wtorek
16 °
śr.
15 °
czw
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -