15.5 C
Zator
czwartek, 21 października 2021
- REKLAMA -

#ZATOR Złamali zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz obowiązujące przepisy

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze podczas prowadzenia obchodu rejonu służbowego przed jednym z bloków zauważyli trzech mężczyzn, którzy siedząc na ławeczce pili piwo i wódkę.

Nie przejęli się, ani od dawna obowiązującymi przepisami dotyczącymi zakazu spożywania alkoholu w miejscach publicznych, ani też nowymi zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi zakazu gromadzenia się więcej niż dwóch osób.

„W związku z tym funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję informując „biesiadników” o popełnionych wykroczeniach.  Po wylegitymowaniu okazało się, że są to trzej mieszkańcy Zatora w wieku od 31 – 37 lat. Każdego z mężczyzn dzielnicowi poinformowali o nałożeniu mandatów za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym oraz za niestosowanie się do zakazu zgromadzeń. W związku z tym, że odmówili przyjęcia mandatów, materiały w sprawie wykroczeń, których się dopuścili zostaną przekazane do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.”

Pamiętajmy, że wprowadzone przepisy służą ochronie życia i zdrowia  nas wszystkich, dlatego nie bagatelizujmy wprowadzonych poleceń i wytycznych, aby nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo zarażenia i dalszego rozprzestrzeniania się epidemii.

Źródło: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zachmurzenie umiarkowane
15.5 ° C
18 °
12.2 °
65 %
7.1kmh
52 %
czw.
15 °
pt.
11 °
sob.
9 °
niedz.
10 °
pon.
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -