14.7 C
Zator
piątek, 12 kwietnia 2024
- REKLAMA -
Otomaticgroup

#ZATOR Złamali zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych oraz obowiązujące przepisy

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze podczas prowadzenia obchodu rejonu służbowego przed jednym z bloków zauważyli trzech mężczyzn, którzy siedząc na ławeczce pili piwo i wódkę.

Nie przejęli się, ani od dawna obowiązującymi przepisami dotyczącymi zakazu spożywania alkoholu w miejscach publicznych, ani też nowymi zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi zakazu gromadzenia się więcej niż dwóch osób.

„W związku z tym funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję informując „biesiadników” o popełnionych wykroczeniach.  Po wylegitymowaniu okazało się, że są to trzej mieszkańcy Zatora w wieku od 31 – 37 lat. Każdego z mężczyzn dzielnicowi poinformowali o nałożeniu mandatów za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym oraz za niestosowanie się do zakazu zgromadzeń. W związku z tym, że odmówili przyjęcia mandatów, materiały w sprawie wykroczeń, których się dopuścili zostaną przekazane do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie.”

Pamiętajmy, że wprowadzone przepisy służą ochronie życia i zdrowia  nas wszystkich, dlatego nie bagatelizujmy wprowadzonych poleceń i wytycznych, aby nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo zarażenia i dalszego rozprzestrzeniania się epidemii.

Źródło: KPP Oświęcim

- REKLAMA -
Otomaticgroup

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
14.7 ° C
16.2 °
13 °
54 %
1.6kmh
26 %
pt.
20 °
sob.
21 °
niedz.
22 °
pon.
14 °
wt.
9 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -