8.6 C
Zator
wtorek, 27 września 2022
- REKLAMA -

#ZATOR Promesa na zakup sprzętu komputerowego do szkół w gminie Zator.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

12.05.2021r. w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu Burmistrz Zatora Mariusz Makuch odebrał promesę na zakup sprzętu do edukacji zdalnej dla uczniów ze szkół z Gminy Zator.

Promesę przekazały członkinie zarządu województwa małopolskiego Marta Malec-Lech i Iwona Gibas. W uroczystym spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele władz samorządowych oraz szkół z powiatu oświęcimskiego.

Uprzejmie przypominamy, że Gmina Zator otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej w wysokości 74 989,55 zł.

W ramach projektu zostanie zakupionych 10 szt. komputerów typu ALL in ONE, 10 szt. laptopów oraz 55 szt. oprogramowania. Celem projektu jest wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych w szkołach poprzez zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie. Sprzęt wraz z oprogramowaniem trafi do Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Zatorze, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu, Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Graboszycach, Szkoły Podstawowej w Grodzisku, Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach oraz Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
8.6 ° C
11.1 °
7.2 °
90 %
1.2kmh
1 %
wt.
18 °
śr.
15 °
czw.
11 °
pt.
12 °
sob.
11 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -