-1.6 C
Zator
piątek, 3 lutego 2023
- REKLAMA -

#ZATOR Promesa na zakup sprzętu komputerowego do szkół w gminie Zator.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

12.05.2021r. w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu Burmistrz Zatora Mariusz Makuch odebrał promesę na zakup sprzętu do edukacji zdalnej dla uczniów ze szkół z Gminy Zator.

Promesę przekazały członkinie zarządu województwa małopolskiego Marta Malec-Lech i Iwona Gibas. W uroczystym spotkaniu wzięli także udział przedstawiciele władz samorządowych oraz szkół z powiatu oświęcimskiego.

Uprzejmie przypominamy, że Gmina Zator otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej w wysokości 74 989,55 zł.

W ramach projektu zostanie zakupionych 10 szt. komputerów typu ALL in ONE, 10 szt. laptopów oraz 55 szt. oprogramowania. Celem projektu jest wsparcie realizacji zajęć dydaktycznych w szkołach poprzez zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie. Sprzęt wraz z oprogramowaniem trafi do Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Zatorze, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Podolszu, Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Graboszycach, Szkoły Podstawowej w Grodzisku, Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Kamińskiego w Smolicach oraz Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Laskowej.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
-1.6 ° C
1 °
-3.4 °
92 %
3.4kmh
100 %
pt.
3 °
sob.
2 °
niedz.
-2 °
pon.
-2 °
wt.
-2 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -