18.2 C
Zator
czwartek, 6 października 2022
- REKLAMA -

Dwie firmy z Zatorskiej Strefy Inwestycyjnej laureatami pierwszej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Podczas uroczystej Gali 8 czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów pierwszej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022. W gronie wyróżnionych 18 polskich firm znalazły się dwie z Zatora.

Jest to firma Lemarpol Sp. z o. o. oraz Protech Sp. z o. o.

Konkurs organizowany przez firmę doradczą Deloitte, która skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu. Nie jest to ocena osiąganych wyników finansowych, ale wdrożonej strategii oraz sposobów zarządzania zasobami i kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa.

Best Managed Companies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993r. przez Deloitte Private w Kanadzie. Obecnie jest prowadzony już w kilkudziesięciu krajach, a kolejne są zainteresowane jego wdrożeniem. Każdego roku biorą w nim udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą skrupulatny proces weryfikacji, analizowane są ich kompetencje, procesy i strategia, w odniesieniu do najlepszych praktyk zarządczych stosowanych w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie. W tym roku po raz pierwszy odbyła się polska edycja programu, której laureaci zostali zaprezentowani podczas uroczystej Gali finałowej w Warszawie.

Zwycięzcy plebiscytu są wyłaniani przez niezależne jury, a cały proces jest transparenty i obiektywny, dzięki sprawdzonemu systemowi Deloitte, działającemu od 30 lat na skalę globalną.

Dzięki systemowi, umożliwiona jest ocena umiejętności i praktyk zarządczych każdej firmy w czterech obszarach: stworzonej oraz realizowanej strategii oraz wynikających z nich wizji i misji; zasobów firmy: zarówno materialnych, jak i niematerialnych; zbudowanej kultury organizacyjnej; oraz systemu nadzoru i raportowania.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
18.2 ° C
21.2 °
17.4 °
57 %
4.9kmh
53 %
czw.
20 °
pt.
20 °
sob.
20 °
niedz.
15 °
pon.
19 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -