fot. KPP Oświęcim

Niespełna tydzień temu pisaliśmy o napadzie na Zatorski sklep spożywczy https://zator24.pl/newsy-lokalne/zator-napad-z-nozem-na-sklep-na-wadowickiej-video, sprawca do dzisiejszego dnia nie został znaleziony, co więcej nadal czuje się bezkarny i okrada kolejne sklepy.

W dniu 5 listopada 2015 /czwartek/ w Grojcu na ulicy Beskidzkiej doszło do rozboju.  Sprawca wtargnął do sklepu około godziny 18.20, a następnie grożąc sprzedawczyni nożem skradł pieniądze i zbiegł. Policjanci natychmiast po zdarzeniu wszczęli penetrację terenu jednakże nigdzie nie napotkali poszukiwanego mężczyzny. Na miejscu zabezpieczono ślady, które  są wykorzystywane w typowaniu sprawcy.

Poszukiwania sprawcy, który jest podejrzewany o dokonanie rozbojów także w Zatorze i Oświęcimiu trwają już od ponad tygodnia. W tym czasie policjanci skrupulatnie sprawdzili każdy ślad i informację, która mogłaby ich do przestępcy.

Poszukiwany sprawca to mężczyzna  jest w wieku około 24 – 27 lat, wzrostu 175-180 cm, sylwetka szczupła, jasna cera, ostre rysy twarzy i wydatny  nos. Był ubrany  w ciemne spodnie i ciemną kurtkę dresową z jasnym zamkiem lub też kurtkę jasnoszarą na głowie miał czarną czapkę z włóczki mocno nasuniętą na czoło.

W związku z powyższym policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub też posiadają inne istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997.

Zapewniamy anonimowość.

Małgorzata Jurecka rzecznik KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here