8.4 C
Zator
sobota, 30 maja 2020
- REKLAMA -

#ZATOR Nasza Parafia uruchamia TV online! Już dziś różaniec

Musisz przeczytać

#ZATOR Wypadek na DK 44

Wczoraj wieczorem (27.05.2020) w Zatorze na ulicy Krakowskiej doszło do wypadku drogowego, w którym poważnie ranny został 30 – letni mieszkaniec Zatora. Mężczyzna kierując...

Ruszają parki rozrywki – Energylandia już gotowa na otwarcie! VIDEO / FOTO

Wkrótce ruszą parki rozrywki! 4. etap odmrażania. Po wielu tygodniach spędzonych w domowych kwarantannach coraz więcej Polaków pragnie spędzić czas poza miejscem zamieszkania. Tegoroczne wakacje...

Oto, dlaczego go kochaliśmy: Jan Paweł II

Karol Wojtyła, Jan Paweł II, Wujek - nazywali go różnie. Dla każdego był autorytetem, wzorem świętości, ale też zwykłym, skromnym człowiekiem, który w latach...

#ZATOR Zobaczcie ciekawy materiał wideo o Zatorze 🙂 WIDEO

Ze względu na wiele unikalnych cech Zator jest jednocześnie zwykłym i wyjątkowym miastem. Źródło: YT / Poland In
- REKLAMA -

W związku z sytuacja wywołaną zagrożeniem koronawirusem nie możemy uczestniczyć w modlitwie różańcowej, jednakże kapłani przygotowali dla nas transmisję aby móc się duchowo połączyć i razem modlić. 

CODZIENNE TRANSMISJE RÓŻAŃCA „NA ŻYWO”

„Zachęcam, by przeczytać tę wiadomość do końca!

W odpowiedzi na zaproszenie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, podjęliśmy jako kapłani dzieło modlitwy różańcowej. Spotykamy się codziennie o godz. 20.30 przed wizerunkiem naszej Matki. Wpatrując się w Jej czułe oczy, a nade wszystko w Jezusa, którego przynosi światu, wypraszamy Bożego miłosierdzia.

Maryja w Kanie Galilejskiej zauważyła problem biesiadników i poprosiła sługi: „Uczyńcie wszystko, co wam powie Syn”. Wierzymy, że w naszych sprawach też zaradzi. Wierzymy, że nasza modlitwa pomoże nam zrozumieć wolę Bożą.

Pragniemy Was zaprosić do duchowej łączności z nami. Codziennie będziemy starali się zorganizować transmisję modlitwy różańcowej. Fizycznie będziecie w domach, w gronie rodzinnym, ale duchowo bardzo blisko nas. Przekażcie tę wiadomość swoim bliskim i znajomym! Pokażmy, że zależy nam na tym, by epidemia ustała! Wytrwała modlitwa ma wielką moc!

Transmisję będzie można znaleźć, klikając w poniższy link. Warto też kliknąć czerwone „subskrybuj”, by mieć ciągły dostęp do kanału.”

https://www.youtube.com/channel/UCxawsuoy5bkOmXf67nGHgUQ

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
słabe, przelotne opady deszczu
8.4 ° C
9.4 °
7.8 °
75 %
3.1kmh
75 %
sob
15 °
nie
11 °
pon
16 °
wt
16 °
śr
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -