8.2 C
Zator
sobota, 2 marca 2024
- REKLAMA -

#ZATOR Nasza Parafia uruchamia TV online! Już dziś różaniec

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W związku z sytuacja wywołaną zagrożeniem koronawirusem nie możemy uczestniczyć w modlitwie różańcowej, jednakże kapłani przygotowali dla nas transmisję aby móc się duchowo połączyć i razem modlić. 

CODZIENNE TRANSMISJE RÓŻAŃCA „NA ŻYWO”

„Zachęcam, by przeczytać tę wiadomość do końca!

W odpowiedzi na zaproszenie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, podjęliśmy jako kapłani dzieło modlitwy różańcowej. Spotykamy się codziennie o godz. 20.30 przed wizerunkiem naszej Matki. Wpatrując się w Jej czułe oczy, a nade wszystko w Jezusa, którego przynosi światu, wypraszamy Bożego miłosierdzia.

Maryja w Kanie Galilejskiej zauważyła problem biesiadników i poprosiła sługi: „Uczyńcie wszystko, co wam powie Syn”. Wierzymy, że w naszych sprawach też zaradzi. Wierzymy, że nasza modlitwa pomoże nam zrozumieć wolę Bożą.

Pragniemy Was zaprosić do duchowej łączności z nami. Codziennie będziemy starali się zorganizować transmisję modlitwy różańcowej. Fizycznie będziecie w domach, w gronie rodzinnym, ale duchowo bardzo blisko nas. Przekażcie tę wiadomość swoim bliskim i znajomym! Pokażmy, że zależy nam na tym, by epidemia ustała! Wytrwała modlitwa ma wielką moc!

Transmisję będzie można znaleźć, klikając w poniższy link. Warto też kliknąć czerwone „subskrybuj”, by mieć ciągły dostęp do kanału.”

https://www.youtube.com/channel/UCxawsuoy5bkOmXf67nGHgUQ

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
8.2 ° C
9.8 °
7.1 °
82 %
1.3kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
15 °
pon.
16 °
wt.
9 °
śr.
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -