4.2 C
Zator
niedziela, 21 kwietnia 2024
- REKLAMA -

Zasłabła za kierownicą. Dzięki szybkiej reakcji mieszkanki Osieka kobieta szybko uzyskała pomoc.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.08.2022) wieczorem w Polance Wielkiej na ulicy Kasztanowej. Tuż po godzinie 19 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Osieka dotyczące kobiety, która zasłabła za kierownicą.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz ratownicy medyczni, którzy ustalili, że mieszkanka Osieka wraz synem jechała do Oświęcimia.
Przejeżdżając obok stojącego na poboczu samochodu marki Suzuki zauważyła, że jego kierująca trzyma się za klatkę piersiową. Kobieta natychmiast poprosiła syna o zatrzymanie pojazdu, po czym oboje pospieszyli sprawdzić czy kierująca potrzebuje pomocy. Widząc stan kobiety natychmiast wezwali karetkę Pogotowia Ratunkowego i udzielili kobiecie pomocy przedmedycznej. 

66–letnia mieszkanka Oświęcimia cierpiąca na cukrzycę pod opieką ratowników medycznych trafiła na dalsze leczenie do szpitala.

Na duże podziękowania za prawidłową reakcję na zdarzenie zasługuje pani Angelika z Osieka. Dzięki jej spostrzegawczości oraz niezwykłemu rozsądkowi mieszkanka Oświęcimia w porę uzyskała pomoc ratującą życie – informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
4.2 ° C
6.5 °
3 °
91 %
2.6kmh
100 %
niedz.
4 °
pon.
7 °
wt.
10 °
śr.
7 °
czw.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -