9.6 C
Zator
niedziela, 2 października 2022
- REKLAMA -

Urząd Miejski w Zatorze zbiera informacje o ilości mieszkańców zainteresowanych instalacją odnawialnych źródeł energii (OZE).

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Urząd Miejski w Zatorze stara się pozyskać informacje o ilości mieszkańców naszej gminy zainteresowanych instalacją odnawialnych źródeł energii (OZE).

Niniejsze dane (ilość chętnych osób, rodzaj planowanej instalacji) są niezbędne przy późniejszym ubieganiu się o środki zewnętrzne na dofinansowanie takich przedsięwzięć.

Powyższa inicjatywa nie wynika z już trwających naborów do projektów, lecz stanowi formę przygotowania się na moment ich ewentualnego ogłoszenia przez inne instytucje / podmioty.

Mieszkańcy Gminy Zator zainteresowani instalacją OZE proszeni są o zgłoszenie tego faktu za pośrednictwem ankiety / tabeli dotyczącej sposobu ogrzewania budynków oraz instalacji odnawialnych źródeł energii (pkt 11), która doręczana była wraz z zawiadomieniami dot. opłat za odpady komunalne w 2021 r.

Mając na uwadze powyższe, wydłużamy czas na dostarczenie ankiety do Urzędu Miejskiego w Zatorze do dnia 30.04.2021 r.

Ankieta do pobrania na stronie UM Zator:

https://www.zator.pl/urzad/aktualnosci/Urzad-Miejski-w-Zatorze-zbiera-informacje-o-ilosci-mieszkancow-zainteresowanych-instalacja-odnawialnych-zrodel-energii-OZE/idn:4954.html

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
słabe opady deszczu
9.6 ° C
11 °
8.9 °
89 %
5.4kmh
100 %
niedz.
10 °
pon.
10 °
wt.
11 °
śr.
19 °
czw.
19 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -