3.5 C
Zator
niedziela, 4 grudnia 2022
- REKLAMA -

Upił się i przestał oddychać. Umarłby, gdyby nie przechodzień…

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu 19 kwietnia 2015 r. policjanci z Komisariatu Policji w Kętach podjęli i sprawnie przeprowadzili reanimację mężczyzny upojonego alkoholem. Tylko dzięki reakcji przechodnia i szybkiej interwencji policjantów mężczyzna przeżył.

Do zdarzenia doszło około godziny 11.30 gdy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny leżącego na trawniku w rejonie Osiedla Batalionów Chłopskich w Kętach. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce gdzie okazało się, że mężczyzna jest w stanie upojenia alkoholowego więc na miejsce wezwano ratowników medycznych. Po chwili funkcjonariusze obserwując mężczyznę zauważyli, że przestał on oddychać, nie wyczuli również tętna w związku z tym natychmiast rozpoczęli reanimację, którą następnie kontynuowali ratownicy medyczni.

Tym razem dzięki reakcji osoby postronnej oraz szybkiej interwencji policjantów i ratowników medycznych, życie 59 – letniego mieszkańca Kęt zostało uratowane.

Warto w tym miejscu odświeżyć swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Nigdy nie wiadomo, czy to właśnie my będziemy mogli uratować czyjeś życie:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=zKfNBhgFmDs]

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
3.5 ° C
6.3 °
1.1 °
87 %
1.9kmh
48 %
niedz.
3 °
pon.
8 °
wt.
5 °
śr.
4 °
czw.
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -