fot. KPP Oświęcim
- Reklama - strony internetowe dla noclegów

W dniu 9 września 2014 roku w Oświęcimiu doszło do kolizji drogowej, w której obrażenia odniosła małoletnia dziewczynka.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Chemików z Tysiąclecia. Winnym kolizji jest 22-letni mieszkaniec Oświęcimia, kierowca samochodu osobowego marki Opel. Przystąpił do wymijania Forda Transita, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Wtedy właśnie doszło do potrącenia trzyletniej dziewczynki, która znalazła się na pasach razem ze swoją matką. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, którzy przewieźli poszkodowaną do oświęcimskiego szpitala. Na całe szczęście lekarze po badaniach stwierdzili, że dziecku nie stało się nic poważnego.

Policjanci podjęli natychmiastowe działanie wobec sprawcy kolizji. Uznali jego czyn za rażące wykroczenie drogowe, w związku z czym automatycznie pozbawili mężczyznę prawa do jazdy. Co więcej, materiały w tej sprawie trafią do Sądu Rejonowego wraz z wnioskiem o ukaranie. 22-latkowi grozi więc dodatkowo wysoka kara grzywny.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here