12.9 C
Zator
czwartek, 30 marca 2023
- REKLAMA -

Stowarzyszenie Dolina Karpia najlepsze w Małopolsce

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Miło nam poinformować, iż jako jedyna Lokalna Grupa Działania w Małopolsce Stowarzyszenie Dolina Karpia osiągnęło poziom kontraktacji środków na poziomie ponad 85% i uplasowali się na 1 miejscu spośród wszystkich 32 LGD w Małopolsce!

Informacja ta została przekazana przez Samorząd Województwa Małopolskiego podczas szkolenia w dniu 3 października br. Zgodnie z umową o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, Lokalne Grupy Działania są zobligowane do osiągnięcia kontraktacji środków na poziomie 85% do dnia 30 czerwca 2023 r. Dolinie Karpia ten wynik udało się osiągnąć już we wrześniu 2022 roku!

To ogromny sukces, który jest wynikiem bardzo dobrej współpracy Stowarzyszenia Dolina Karpia z partnerami samorządowymi, społecznymi i gospodarczymi, pracy Zarządu i Rady SDK, ale przede wszystkim pracy zespołu biura Stowarzyszenia, które nie tylko zajmuje się doradztwem dla beneficjentów, obsługą naborów wniosków i Rady, ale także pomocą beneficjentom po podpisaniu umowy o dofinansowanie!

Nie zwalniają tempa! Właśnie zakończyli kolejny nabór wniosków. Równocześnie wystąpili do Samorządu Województwa Małopolskiego z prośbą o udostępnienie informacji odnośnie aktualnych limitów środków na przedsięwzięcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020, aby jeszcze w tym okresie programowania beneficjenci mogli skorzystać z dostępnych środków i zrealizować swoje plany!

Info:  Dolina Karpia

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
12.9 ° C
15.6 °
10.2 °
60 %
6.6kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -