8.6 C
Zator
wtorek, 27 września 2022
- REKLAMA -

Rabkoland przedłuży obchody Dnia Dziecka!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Już 4 i 5 czerwca Park Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdrój zorganizuje weekendowe obchody Dnia Dziecka.

To impreza skierowana do najmłodszych, podczas której nie zabraknie atrakcji. W planach są m.in. słodkości dla każdego dziecka, występ cyrkowca czy gra terenowa.
Czy istnieje lepszy sposób na świętowanie niezapomnianego Dnia Dziecka niż wizyta w Parku Rozrywki? Niełatwym zadaniem jest znalezienie ciekawszej opcji, szczególnie w sytuacji, kiedy w całym obiekcie planowane są specjalne wydarzenia związane z obchodami tego dnia.

Najważniejsze święto wszystkich dzieci

Trudno wyobrazić sobie weselszy dzień w roku (no, może poza urodzinami :)), niż Dzień Dziecka. Park Rozrywki Rabkoland postanowił jednak przedłużyć świętowanie na cały weekend 4-5 czerwca. W tym czasie na najmłodszych czekać będzie wiele dodatkowych, niedostępnych na co dzień rozrywek.
– Jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało czasu na pokazanie dzieciom, jak ważne są one dla nas. Dlatego postanowiliśmy w tym roku zorganizować cały weekend wypełniony po brzegi atrakcjami, aby wszyscy, którzy chcą nas odwiedzić, mogli to zrobić – mówi Piotr Wiecha, właściciel Parku Rozrywki Rabkoland.

Dla każdego coś dobrego

Zaplanowane przez Rabkoland atrakcje zapewnią rozrywkę dzieciom w każdej grupie wiekowej. Na wszystkich młodych odwiedzających czekać będzie słodka niespodzianka. Nie zabraknie zabawy z bańkami mydlanymi, a także malowania twarzy we wszystkie możliwe wzory i kolory.
Ponadto, w Warsztacie Krucabomby kilkukrotnie odegrany zostanie nowy spektakl „Co z tym Tortem”. Najmłodsi dowiedzą się z niego, czy możliwe jest stworzenie maszyny do produkcji tortów, a nawet będą mogli pomóc temu wesołemu, rabczańskiemu wynalazcy.

Z myślą o aktywnych dzieciach

Dzieci, które na co dzień rozpiera energia, z pewnością chętnie dołączą do animatorów prezentujących układy taneczne do znanych hitów. To świetny sposób na spożytkowanie dziecięcego temperamentu oraz wzmacnianie poczucia rytmu u dzieci.
Alternatywą do tańca jest gra terenowa – podchody. Polega ona na poszukiwaniu przez grupę dzieci znaków i wskazówek, które pozwolą im dotrzeć do określonego celu. Jest to opcja dla dzieci nieco starszych, które są w stanie zrozumieć zasady oraz poruszać się bez ścisłego nadzoru rodziców.

Wisienka na torcie – występ artysty cyrkowego

Obchody Dnia Dziecka uświetni występ artysty cyrkowego z grupy Mimello. Na życzenie dzieci wykona on z balonów postaci zwierząt, roślin i wiele innych. Ponadto, zaprezentuje jazdę na minibike’u oraz pokaże chętnym jak utrzymać równowagę na rowerku.
Nie jest to jednak koniec, gdyż nie zabraknie także popisów żonglerki i ekwilibrystyki. Pokaz będzie obejmował akrobacje z takimi przedmiotami, jak piłki, maczugi czy obręcze. Młodzi śmiałkowie również będą mogli spróbować swoich sił i przekonać się, czy mają potencjał, aby zostać w przyszłości profesjonalnym cyrkowym artystą.
Jak widać, obchody Dnia Dziecka w Parku Rozrywki Rabkoland zapewnią rozrywkę zarówno młodszym, jak i starszym, a atrakcje odpowiadają przeróżnym zainteresowaniom tak, aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.
Kto wie, może nawet dorośli dadzą się ponieść beztroskiej zabawie i poczują się, jakby znowu byli dziećmi?
- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
8.6 ° C
11.1 °
7.2 °
90 %
1.2kmh
1 %
wt.
18 °
śr.
15 °
czw.
11 °
pt.
12 °
sob.
11 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -