12.9 C
Zator
czwartek, 30 marca 2023
- REKLAMA -

#PRZECISZÓW Budżet obywatelski – Chodnik na ul. Szkolnej– głosowanie!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wniosek uzyskał pozytywną ocenę, ale aby go zrealizować konieczne jest poparcie udzielone w głosowaniu. Możemy uzyskać 148 285,87 złotych. Głosowanie trwa od dnia 14.05.2021 r. do 14.06.2021 r.

Informacja o zasadach głosowania:

1. Aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego wystarczy mieć ukończony 16 rok życia i mieszkać w Małopolsce. Nie trzeba posiadać meldunku w Województwie Małopolskim. Głos można oddać na jedno zadanie z subregionu, w którym się mieszka. Przeciszów należy do subregionu Małopolski Zachodniej, na który składają się powiaty: oświęcimski, chrzanowski, wadowicki i olkuski.

Na nasze zadanie mogą głosować wszystkie osoby zamieszkujące na terenie w/w powiatów.

2. Głosować można:

 • elektronicznie na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl,
 • za pomocą kart do głosowania (do pobrania poniżej), które w wersji papierowej dostępne będą w budynkach: Urzędu Gminy, Gminnej Biblioteki Publicznej, oraz placówek oświatowych na terenie Gminy,
 • korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków lub Agendy Zamiejscowej w: Oświęcimiu (ul. ul. Górnickiego 1, 32-600 Oświęcim) z dopiskiem na kopercie „BUDŻET OBYWATELSKI”.

W przypadku głosowania korespondencyjnego decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego lub jednej z Agend Zamiejscowych. Karty do głosowania złożone przed lub nadesłane po terminie pozostawia się bez rozpatrzenia.

 • W głosowaniu korespondencyjnym można w jednej przesyłce pocztowej przesłać więcej niż jedną wypełnioną kartę do głosowania pod warunkiem, że każda z przesłanych kart została podpisana własnoręcznie przez osobę głosującą (osobę, której dane osobowe zostały umieszczone na karcie) oraz została zabezpieczona przed przetwarzaniem danych osobowych przez osoby do tego nieupoważnione.
 • ​Karty do głosowania zawierające dane osobowe bez podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego będą niszczone.

Aby głos był ważny należy:

 • Zagłosować w dniach od 14 maja  do 14 czerwca 2021 r. Głosy oddane przed i po terminie głosowania uznane będą za nieważne.
 • Mieć ukończone 16 lat i mieszkać na terenie Województwa Małopolskiego.
 • Wypełnić starannie wszystkie wymagane pola karty do głosowania.
 • Własnoręczne podpisać OBYDWA zawarte na karcie do głosowania oświadczenia.
 • Oddać tylko jeden głos, za pomocą jednego z trzech sposobów głosowania.
 • W przypadku wypełnienia przez jedną osobę więcej niż jednej karty do głosowania lub skorzystania z więcej niż jednego sposobu głosowania, wszystkie oddane przez nią głosy uznaje się za nieważne.
 • W przypadku, kiedy mieszkaniec oddał głos na zadanie z subregionu, w którym nie mieszka głos uznaje się za nieważny.

Do pobrania:

Instrukcja wypełnienia karty do głosowania

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
12.9 ° C
15.6 °
10.2 °
60 %
6.6kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -