10.2 C
Zator
niedziela, 26 marca 2023
- REKLAMA -

Ponad 500 dzieci odwiedziło po raz pierwszy Park Rozrywki Energylandia zimą!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Przeczytaj o radosnej akcji Bożonarodzeniowej Energylandii i fundacji One Day.
O tym, że Park Rozrywki Energylandia lubi pomagać i udziela się charytatywnie wiadomo nie od dziś. Choć działa w tym zakresie po cichu i nie chwali się tego typu akcjami publicznie, o ostatnim
wydarzeniu zrobiło się głośno za przyczyną gwiazd, których serca okazały się równie wielkie i otwarte na chęć niesienia pomocy potrzebującym i postanowiły wesprzeć je na żywo. Modelka Karolina Pisarek, prezenterka i tancerka Ida Nowakowska Herndon, mistrz kuchni Mateusz Gessler, uznana fotograf Marta Wojtal, a także aktorzy Anita Jancia Prokopowicz i Andrzej Deskur pojawili się w Energylandii! Zobacz film relację (LINK TUTAJ) i czytaj dalej…

Mowa o akcji One Day Gwiazdka, dzięki której fundacja o tejże nazwie zapewniła dzieciom transport do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze w miniony weekend. Niemal 500 wychowanków placówek opiekuńczo wychowawczych z całej Polski otrzymało od Energylandii bilety i poczęstunek! To jeden z piękniejszych prezentów, jakie mogły sobie wymarzyć dzieci. Na miejscu czekało na nich ponad 100 atrakcji, wśród których należy wymienić oczywiście roller coastery i karuzele, ale także typowo zimowoświąteczne atrakcje, takie jak spotkania z Mikołajem, Jarmark Bożonarodzeniowy, warsztaty zdobienia pierników i tworzenia ozdób świątecznych, dwa potężne lodowiska z bezpłatną wypożyczalnią łyżew, dedykowane pokazy artystyczne w Teatrze Egipt, a także niepowtarzalny, największy w Polsce ogród świateł, który po zmroku rozświetla wraz z iluminacją urządzeń parkowych całą Energylandię. Warto dodać, że sezon Winter Kingdom i możliwość korzystania z wymienionych atrakcji potrwa do 8 stycznia 2023 roku zgodnie z kalendarzem dostępnym TUTAJ.

Akcja rozpoczęła się hucznym openingiem z udziałem artystów i animatorów Energylandii,
którzy rozgrzewali przybyłych wychowanków z domów dziecka i pieczy zastępczej. Już na dzień dobry
powitały ich także przybyłe gwiazdy. Wydarzenie prowadzili Kris Kojder z Energylandii oraz Karolina Pisarek, która tuż po zejściu ze sceny powiedziała:
Jesteśmy właśnie w Energylandii, gdzie odbywa się ósmy finał akcji One Day. Zaprosiliśmy blisko 500 dzieciaków właśnie tutaj z 39 placówek, żeby się bawiły w przepięknej, magicznej krainie. Przyznaję się, że jestem tutaj pierwszy raz w życiu i jest super. spointowała podekscytowana modelka.

Swoją radość wyraziła także Ida Nowakowska Herndon, znana prezenterka Pytania na Śniadanie: Ja też jestem pierwszy raz i jestem pod wielkim wrażeniem tej energii, która wychodzi z serc dzieci. Są to i młodsze i starsze dzieci, które przyszły spędzić tutaj po prostu wspaniały czas i również wolontariusze fundacji One Day, którzy działają z wielkim sercem i jesteśmy pod wrażeniem!


Podsumowaniu akcji podjął się także Mateusz Gessler, który złapany po openingu przyznał:
Dzisiaj, specjalnie dla One Daya jesteśmy dokładnie po wielkim otwarciu. 10:30 dzieci z domów dziecka z całej Polski wbiegły do Energylandii z takimi uśmiechami i takimi oczami, że aż im się błyszczały. Wszystkie te dzieci, które dzisiaj przyjechały do Energylandii, one przyjechały z całej Polski i nie ukrywam, że widać, że to jest prawdziwa frajda dla nich. A ja nie ukrywam, że to też jest dla nas frajda, bo jak widzisz, że robisz coś dobrego no to jest warto żyć.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
10.2 ° C
13 °
8.2 °
57 %
8.1kmh
74 %
niedz.
12 °
pon.
7 °
wt.
1 °
śr.
7 °
czw.
7 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -