20.5 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

Policja zatrzymała siedmiu poszukiwanych.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W ciągu dwóch dni (7-8.09) na terenie powiatu oświęcimskiego funkcjonariusze zatrzymali, aż sześciu poszukiwanych, siódmy w ręce mundurowych oddał się sam.

  • We wtorek o godzinie 13.30 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego jadąc ulicą Ogrodową w Osieku, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi 48 – letniego mieszkańca Osieka, który był poszukiwany przez oświęcimski Sąd do odbycia czterech miesięcy kary pozbawienia wolności  za złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. W związku z powyższym mundurowi natychmiast podjęli czynność legitymowania, podczas której potwierdzili swoje spostrzeżenie i zatrzymali poszukiwanego.
  • W środę o godzinie 6 w jednym z mieszkań na Osiedlu Chemików w Oświęcimiu,  policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany przez oświęcimski Sąd, celem odbycia trzech miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.
  • Również w środę tuż po godzinie 6 w Przeciszowie policjanci z Ogniwa  Patrolowo – Interwencyjnego z zatorskiego komisariatu Policji, patrolując ulicę Oświęcimską zauważyli 44 – letniego mieszkańca Przeciszowa, który był poszukiwany przez oświęcimski Sąd do odbycia kary 11 dni pozbawienia wolności za wykroczenia porządkowe.
  • O godzinie 7 w Oświęcimiu na ulicy Leszczyńskiej dzielnicowi wykonujący obchód rejonu służbowego wypatrzyli poszukiwanego 18 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Nastolatek był poszukiwany przez oświęcimski Sąd do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże.
  • Tuż przed godziną 14.00 w oświęcimskiej komendzie Policji został zatrzymany 23 – letni mieszkaniec Oświęcimia, który był poszukiwany przez oświęcimski sąd do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój. Mężczyzna wiedząc, że jest osobą poszukiwaną do oświęcimskiej komendy zgłosił się sam.
  • Kolejny poszukiwany wpadł na terenie jednej z podzatorskich miejscowości. Tuż po godzinie 14.00 zatrzymali go dzielnicowi z  Komisariatu Policji w Zatorze. 49 – letni mieszkaniec gminy Zator był poszukiwany przez oświęcimski Sąd do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa.
  • Tuż przed godziną 15.00 policjanci z Ogniwa  Patrolowo – Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Chełmku przed jednym z bloków znajdujących się przy Alei Parkowej w Chełmku zatrzymali 55 – letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego, poszukiwanego przez oświęcimski Sąd do odbycia 8 miesięcy  kary pozbawienia wolności za niealimentację.
 Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. 

Aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.
„Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.” – KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20.5 ° C
22.9 °
17.7 °
50 %
2.8kmh
97 %
sob.
19 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -