-0.3 C
Zator
piątek, 5 marca 2021
- REKLAMA -

#PIOTROWICE Mężczyzna zatruł się dymem.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do śmierci 68 – letniego mieszkańca Piotrowic. Mężczyzna najprawdopodobniej zatruł się dymem z palących się kontenerów na odpady.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś w nocy (19/20.01.2021). Tuż po godzinie 02.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dymie wydobywającym się z jednego z budynków gospodarczych w Piotrowicach. Dym zauważył mieszkaniec Piotrowic, który natychmiast zaalarmował właściciela posesji. Następnie obaj mężczyźni pobiegli do budynku, z którego wynieśli nieprzytomnego 68 – latka. Nie wyczuwając funkcji życiowych natychmiast rozpoczęli jego resuscytację, którą kontynuowali strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

W trakcie prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia ustalono, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu mężczyzny, który przebywał w pomieszczeniach zaadaptowanych na pomieszczenia mieszkalne, było zatrucie dymem, wydobywającym się z palących się plastikowych kontenerów, znajdujących się w sąsiednim pomieszczeniu.

Info: KPP Oświęcim

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
śnieg
-0.3 ° C
1.1 °
-2.8 °
86 %
4.6kmh
75 %
pt
2 °
sob
3 °
nie
5 °
pon
2 °
wt
1 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -Olejki z konopi CBD