15.5 C
Zator
czwartek, 21 października 2021
- REKLAMA -

#ZATOR Piknik na Rynku i Turniej Sołectw w już tę niedzielę.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zaprasza w niedzielę, 19 września, na zatorski Rynek! Zagrają POGWIZDANI a mieszkańcy naszej gminy zmagać się będą w Turnieju Sołectw.

  • Piknik odbywał się będzie pod hasłem „Zakręceni na karpia”.

Turniej sołectw rozpocznie się o 14:30. Po zmaganiach ROK zaprasza na spektakl dla dzieci, a potem na koncert formacji POGWIZDANI. Wydarzeniom na Rynku towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji. I jeszcze jeden ważny komunikat! W razie deszczy przenosimy się do CAZ, Słowackiego 15.

Kim są POGWIZDANI?

Jesteśmy grupą przyjaciół, która swoim humorystycznym podejściem do muzyki umila czas. Niewątpliwie wspólna pasja do folku, pięknych kobiet i dobrej imprezy połączyła nas . Gramy na instrumentach tradycyjnych, charakterystycznych dla naszego regionu, jednak czysty folklor to nie nasza bajka. Aktualnie coverujemy wszystkie kawałki, które tylko nam się spodobają i wpadną w ucho, nadając im nierzadko drugie życie. Staramy się również pracować nad autorskimi utworami, które gdzieś tam powoli powstają – póki co w tajemnicy przed Internetem. Śpiewanie na kilka głosów i bardzo luźne podejście do muzyki jest chyba naszym największym atutem. Każdy z nas jest indywidualistą na swój własny sposób, dlatego też nasze występy są często nieprzewidywalne – piszą o sobie.

Zapraszamy! Początek koncertu o godz. 17:00.

Operacja realizowana ze środków programu operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.
ROK Zator
zakreceni_na_karpia

- REKLAMA -
strony www dla noclegów

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
zachmurzenie umiarkowane
15.5 ° C
18 °
12.2 °
65 %
7.1kmh
52 %
czw.
15 °
pt.
11 °
sob.
9 °
niedz.
10 °
pon.
13 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -