fot. wadowiceonline.pl

Wczoraj, tj. 24 listopada, na ul. Parkowej miał miejsce tragiczny wypadek. Około godz. 19:50 na drodze pojawił się ciągnik typu SAM, w którym znajdowali się 66-letni kierujący wraz z 54-letnim pasażerem. W pewnym momencie starszy mężczyzna stracił panowanie nad maszyną. Doszło do wywrócenia traktora, który przygniótł 54-latka. Zamiast zrobić cokolwiek, by pomóc poszkodowanemu, kierujący bez skrupułów oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do przewróconego ciągnika przyjechali strażacy, którzy podnieśli ciężką maszynę. Natychmiast wezwali też ratowników medycznych. Ci zajęli się rannym i przewieźli go do wadowickiego szpitala. Niestety odniesione rany okazały się na tyle poważne, że starania lekarzy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Mężczyzna zmarł.

Policjanci zdołali dotrzeć do zbiegłego sprawcy zdarzenia. Badanie krwi wykazało, że w trakcie wypadku kierujący ciągnikiem miał 1,8 promila alkoholu. Jakby tego było mało, poruszał się pojazdem niezarejestrowanym i nieubezpieczonym, sam zaś nie posiadał odpowiednich uprawnień do poruszania się ciągnikiem.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here