9.1 C
Zator
sobota, 2 marca 2024
- REKLAMA -

Ogromny sukces drużyny Zespołu Szkół Ogólnokształcących w turnieju o puchar Tymbarku

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zatorze osiągnęła historyczny sukces w ogólnopolskim turnieju o Puchar Tymbarku.

W dniach 14 -15 czerwca br. w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej o Puchar Tymbarku.

Na 8 wydzielonych boiskach na obiekcie klubu Hutnika Warszawa równocześnie prowadzono rozgrywki w 4 kategoriach wiekowych: U10 Dziewczynki, U10 Chłopcy, U12 Dziewczynki, U12 Chłopcy. Emocji było co nie miara. Zwłaszcza rzuty karne dostarczały zawodnikom jak i rodzicom oraz kibicom wielkich wrażeń. Poziom turnieju oraz jakość gry zarówno u dziewczyn jak i chłopców był bardzo wysoki.

ZSO Zator i województwo Małopolskie reprezentowała drużyna w składzie Miłosz Kowalczyk, Łukasz Węgrzyn, Piotr Gołda, Jakub Szwagrzyk, Mateusz Nowak, Filip Kręcichwost, Hubert Rubiś , Michał Gworek wraz z ich opiekunami, nauczycielami wychowania fizycznego Piotrem Balonkiem oraz Agnieszką Pater. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na medal. Walczyli do samego końca!

Drużyna rozegrała łącznie 6 meczów z SP Nr 9 Siedlce, SMS Stal Rzeszów, SP Nr 8 Toruń, SP Nr 5 Biała Podlaska, PSP 19 Kędzierzyn Koźle oraz Szkołą Gortata z Łodzi i zajęła ostatecznie 12 miejsce w skali kraju. To wielki sukces i zarazem historyczne wydarzenie w rywalizacji sportowej w piłkę nożną dla ZSO Zator. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerowi, opiekunom oraz rodzicom!

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
9.1 ° C
11.5 °
8 °
84 %
1.8kmh
98 %
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
16 °
wt.
9 °
śr.
5 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -