- Reklama - strony internetowe dla noclegów

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim to inicjatywa wadowickiego Klubu Tygodnika Powszechnego. Nie bez powodu wybór padł na Bonieckiego, bowiem katolicki prezbiter jest redaktorem seniorem Tygodnika Powszechnego. Rok 2014 tym bardziej sprzyja wizycie, ponieważ 50 lat temu na łamach Tygodnika ukazała się pierwsza publikacja księdza. Skoro już jesteśmy przy rocznicach – w lipcu br. ks. Adam obchodził swoje 80. urodziny, zaś 40 lat temu ukazała się jego pierwsza książka pt. „Rozmowy niedokończone”.

Okładka książki pt. "Zakaz Palenia" ks. Adama Bonieckiego
Okładka książki pt. „Zakaz Palenia” ks. Adama Bonieckiego

Wiemy, że jutrzejsze spotkanie po części poświęcone będzie promocji najnowszej książki „Zakaz Palenia” będącej kontynuacją bestsellerowego tomu „Lepiej palić fajkę, niż czarownicę” z listopada 2011 roku. Ksiądz znajdzie również chwilę na przedstawienie historii Tygodnika czy wykazanie własnej opinii na temat bieżącej sytuacji społeczno-politycznej. Jako że miejscem spotkania są Wadowice, gość specjalny obiecał podzielić się osobistymi wspomnieniami o Karolu Wojtyle.

To wyjątkowe wydarzenie, bo na spotkaniach z ks. Bonieckim dobrze czują się nie tylko wierni, ale i wyznawcy odrębnych religii czy ateiści. Niech jutrzejszy mityng okaże się świetnym motorem napędowym dla nowo powstałego Klubu Tygodnika Powszechnego w Wadowicach.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here