12.5 C
Zator
wtorek, 27 lutego 2024
- REKLAMA -

Niedzielne utrudnienia w ruchu w Rynku w Zatorze

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ze względu na organizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego imprezę „Daj się ugościć w Małopolsce”, Urząd Miejski w Zatorze informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym, które wystąpią na terenie Gminy Zator w dniu 10.12.2023 r.

Ze względu na masowy charakter imprezy Rynek w Zatorze będzie całkowicie zamknięty dla ruchu na odcinku od skrzyżowania DK nr 44 z DK nr 28 (ul. Oświęcimska, ul. T. Kościuszki, ul. Krakowska) do skrzyżowania DK nr 28 (ul. Wadowicka) z ul. Jana Pawła II, w następujących godzinach:

Niedziela 10 grudnia 2023 r. – w godz. 17.00 – 22:00

W związku z powyższym nie będzie również dostępu, w godzinach 17-22 do parkingu znajdującego się bezpośrednio przy kościele w Zatorze. Najbliższym dostępnym parkingiem dla osób wybierających się na mszę świętą o godzinie 18 będzie parking przy Urzędzie Miejskim, dostępny od strony ul. Kongresowej poprzez ul. Szkolną i ul. Cichą, a wyjazd będzie możliwy ul. 26-Stycznia do ul. Kongresowej.

Objazd dla kierunku Wadowice – Oświęcim, Kraków, Chrzanów, Spytkowice zostanie poprowadzony drogą gminną oraz drogą powiatową przez miejscowości Grodzisko, Trzebieńczyce, Laskowa. Natomiast objazd dla kierunku Andrychów – Chrzanów, Oświęcim, Kraków drogami gminnymi – ul. Jana Pawła II / ul. Księstwa Zatorskiego i ul. Juliusza Słowackiego, Królewska, Władysława Grabskiego.

W miejscach objazdów zostanie ustawione dokładne oznakowanie informujące o zmianie organizacji ruchu.

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
12.5 ° C
14.3 °
11.3 °
71 %
1.2kmh
100 %
wt.
12 °
śr.
11 °
czw.
14 °
pt.
15 °
sob.
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -