19.3 C
Zator
piątek, 24 marca 2023
- REKLAMA -

Złodzieje paliwa zatrzymani na gorącym uczynku

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Ubiegłej nocy pięciu mieszkańców powiatu oświęcimskiego usiłowało ukraść paliwo z samochodu ciężarowego znajdującego się w miejscowości Włosienica.

Do zdarzenia doszło w nocy z 16-go na 17-go lipca. To właśnie wtedy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu dostali zgłoszenie mówiące o piątce mężczyzn, którzy dokonują właśnie kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego w miejscowości Włosienica. Okazało się, że były to osoby w wieku od 17 do 26 lat zamieszkałe w powiecie oświęcimskim. Jeden ze sprawców dokonywał włamania do pojazdu oraz kradzieży paliwa, podczas gdy pozostała czwórka stała na przysłowiowych „czatach”.

Scenariusz tego zdarzenia byłby prawdopodobnie inny, gdyby nie kluczowa rola, jaką odegrał zgłaszający kradzież. To on bowiem puścił się biegiem za 22-latkiem dokonującym kradzieży. Chociaż nie udało mu się złapać sprawcy osobiście, jego poczynania pomogły kontynuować pościg przybyłym na miejsce policjantom. Ci zaś niedługo potem zatrzymali złodzieja w niedalekich zaroślach.

Stanowcze działania policjantów pozwoliły zatrzymać na gorącym uczynku całą piątkę, która uczestniczyła w przestępstwie.

Obecnie prowadzone są czynności sprawdzające, czy zatrzymani mają coś wspólnego z innymi przestępstwami.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
19.3 ° C
22.5 °
17.4 °
44 %
4.5kmh
100 %
pt.
19 °
sob.
13 °
niedz.
12 °
pon.
8 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -