20 C
Zator
niedziela, 14 sierpnia 2022
- REKLAMA -

„Letni Dzień” to kolejny utwór Marcina Jureckiego. Zobacz najnowszy klip i ujęcia!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszego utworu Marcina Jureckiego „Letni Dzień”. Zaciekawiony? Przeczytaj parę słów od samego autora i zobacz teledysk!

Teledysk do utworu „Letni Dzień” powstał w Oświęcimiu, można zobaczyć w nim wiele miejsc z naszego miasta takich jak Skatepark, niedawno otwarty Park Pokoju, czy dach kamienicy Jakoba Haberfelda.

Utwór "Letni Dzień"
Utwór „Letni Dzień”

Za realizację teledysku odpowiadało Onecam, czyli Mateusz Kania i Jakub Joniec, a w główne role w teledysku wcielili się Zuzanna Patyk i Eryk Grochowski, w wideo wystąpili również Marta Janas, Wojciech Kościelniak, Marcin Makulec i Aleksander Widuch. Myślę, że nasza współpraca była bardzo udana, przebiegała w przyjemnej atmosferze i po prostu dobrze się bawiliśmy na planie teledysku. Film zrealizowano przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim, co znacznie przyspieszyło i ułatwiło pracę nad nim.

Utwór został nagrany na wiosnę tego roku w Wally Studio w Pszczynie. Pracowałem nad nim z Michałem Walą i jego żoną Elizą, którzy byli dla mnie wielkim wsparciem i pomocą podczas procesu nagrywania i produkcji, za co jestem im naprawdę wdzięczny.

Nie jestem zwolennikiem narzucania o czym jest dany utwór, gdyż każdy może go

Utwór "Letni Dzień"
Utwór „Letni Dzień”

interpretować na swój sposób. Starałem się aby tekst nie był jednoznaczny, lecz bardziej wielowymiarowy. Myślę, że jedną z interpretacji, która jest mi najbliższa to wspomnienia, powroty w miejsca związane z osobą/osobami, z którymi już nie możemy być i jedyne co nam zostało, to właśnie wspomnienia wspólnych chwil beztroski podczas słonecznego lata lub powroty w miejsca z nimi związane. Myślę, że na pewno jest to też utwór o miłości, ale ma ona tyle rodzajów i odmian, że każdy będzie interpretował tekst inaczej, co na pewno uczyni go bardziej unikalnym, osobistym i wyjątkowym dla interpretującego.

Chciałem serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w projekt: Miastu Oświęcim, Muzeum Jakoba Haberfelda oraz wszystkim tym którzy pomogli mi zrealizować cały projekt. Bez nich z pewnością nie dałbym rady. – mówi Marcin Jurecki

Utwór "Letni Dzień"
Utwór „Letni Dzień”

 

Link do streamingów:
https://id.ffm.to/letnidzien

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
20 ° C
22.3 °
18.5 °
81 %
2.5kmh
99 %
niedz.
24 °
pon.
29 °
wt.
30 °
śr.
30 °
czw.
30 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -