11 C
Zator
poniedziałek, 26 lutego 2024
- REKLAMA -

Krzywa Alternatywa z koncertem dla chorego kęczanina

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Piotr Nowak jest 39-letnim mieszkańcem Kęt, który od 10 lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Zaczęło się nagle, podczas spaceru ze swoją żoną. Nogi Piotra odmówiły posłuszeństwa, później było już tylko gorzej. Obecnie mężczyzna leży w specjalistycznym łóżku, potrzebuje też stałej opieki i drogich artykułów medycznych.

W sobotę, 29 listopada, członkowie zespołu Krzywa Alternatywa z Oświęcimia zjawili się osobiście w domu, w którym przebywa chory. Zorganizowali wyjątkowy koncert przygotowany specjalnie dla Piotra. Choć był to fantastyczny gest, muzycy dali od siebie znacznie więcej. Dzięki ich akcji udało się nagłośnić sytuację i zachęcić ludzi do pomocy. W tym celu ruszył nawet facebookowy profil „Pomoc dla Piorka„, na którym można przeczytać o aktach dobroci i wsparcia dokonanych przez niezwykłych bohaterów z całego powiatu.

Krzywa Alternatywa w dniu 1 lutego 2015 roku pojawi się w Domu Kultury w Kętach, a wraz z nią inne gwiazdy, na imprezie charytatywnej dedykowanej Piotrowi. Będą zbiórki, licytacje i mnóstwo innych atrakcji, a co najważniejsze – będzie można realnie pomóc choremu na stwardnienie rozsiane kęczaninowi.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ReKROBMCTPs]

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11 ° C
12.6 °
10.6 °
82 %
2.3kmh
100 %
pon.
11 °
wt.
16 °
śr.
12 °
czw.
15 °
pt.
15 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -